Suşi Partisi IO

Suşi Partisi IO

  • hisse
  • Reload
  • Gameplay


📝 Bu oyun hakkında


Suşi Partisi IO
Suşi Partisi IOSuşi Partisi IOSuşi Partisi IOSuşi Partisi IO

🌟 Rating
0 / 5 of 0 votes

Sushi Party IO, başarılı Slither. Io' nun yeni bir versiyonudur, çünkü bu solucanı suşi yeme ve rakiplerinizle yüzleşmek için büyüyerek büyütmek zorunda kalacaksınız. Yine sunucunun ilk 1’ine ulaşmak için dünyanın her yerinden insanlara karşı savaşacağımız çevrimiçi çok oyunculu bir oyunla karşı karşıyayız.
Solucanınızı büyütmek ve işaretçinizi puanlamak için tüm seviyeye yayılmış suşi parçalarını toplayın. Bu Suşi Partisi IO' da rakiplerinizin onları yok etmeleri ve şimdiye kadar biriktirdikleri yağmalamaları almak için vücudunuza çarpmalarını sağlayın.
Oyunun tadını çıkar Suşi Partisi IO, ücretsiz, bizim seçtiğimiz .io oyunlarımızdan biri.

🎮 Kontroller oynamakGamePlay Ekle

👥 2 oyuncu veya daha fazlası içinDiğer .io oyunları

Emoji YılanlarGravitygame. IoSnowfight. IoSpace1. IoSlap. IoPaperio OyunuSuperhex. IoHordes. IoBonk. IoOceanar. IoSlither. IoEmoji LimaxOyun Üçgeni'nin Pikan. IoBüyük Tilki Warz IOHole.ioYılan Otobüs IOGunBorn.ioKağıtlar.io ManiaDelik IOSmismi ÇevrimiçiMini Devler IONitroClash IOIO TemizlemeBladez alanıDeeep. IoSlitherio 3DPatron Ticaret A.Ş.Captureflag.ioSplix. IoBom Bom IOOvar. IoHilly IOAnında Futbol ÇevrimiçiYumi. IoRoket topu ligiOnline multiplayer VertixioFethetmekEvowars. IoKar Savaşları IOKnifez. Io
Go to TOP