Oyunlar, ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi oyunlar


Ücretsiz Zombiler oyunları

Bitkiler vs Zombies Orijinal Bitkiler Zombilere Karşı: TD Süper Bitkiler vs Zombies 2 Ölü Toprak: Zombi Hayatta Kalma Silah Savaşı Z2 Zombi Kurabiye Kıyameti Zombi Son Hayatta Kalan Zombi Voodoo' yu tekmele Aramızdaki Zombiler Zombi Minecraft Minecraft Survival Extreme Survival 456 ama Sahtekar
Terör oyunlarıSavaş oyunlarıCadılar bayramı oyunlarıAcil durumlar oyunlarıZombi bitkileri oyunlarıKıyamet oyunları

Ücretsiz Zombiler oyunları içeren geniş koleksiyon

Ormanda hayatta kalmak Fortnite Zombies online Yeşil adam şut Aramızda Zombiler: Hikaye Modu Zombie Tsunami Çevrimiçi Sahtekar Zombilere Karşı Yıkım aracı derbi: Nickelodeon Brutal Wanderer: Survival açık dünya Online boyama Bitkiler vs Zombies Ortaçağ PS1 Minecraft Macera Koşusu Cadılar Bayramı Adası: Süper Mario Dünyası Minecraft Creeper' da Yay Atışı Mario & Sonic Zombie Killer Counter Strike: Zombiler Savaşı Zombiecraft. Io: Minecraft dünyasında zombi Slendrina ölmeli: Çıkışı bul Cadılar Bayramı çakmak ZombieCraft 2 Pinatacraft Sokakta Sniper: Zombi Katil Terkedilmiş Laboratuvar 3D WW2 Zombileri Zombi hayatta kalma kovboy Zombilerin saldırısı: Askerler ve ölümsüzler Çernobil şehrini temizle Karanlıkta Castel Savaşları Yeni Dönem Komik zombi çağrısı Noob vs Pro Zombie Apocalypse Zombie Pixel Combat: Çok Oyunculu Deneyin Die ve tekrarla Zombiler Savaşı Elsa ve Ariel: Ölülerin Günü Piksel zombiler Hunter Zombie Call 2 Ölüm sürücüsü Sessiz Keskin Nişancı Counterblow tarzı COD Sonsuz Savaş Aşırı Moto Takımı Zombeat.io Çılgın Piksel Savaşı Zombi ateş PixWars Bay Noob Okçusu Noob vs Pro 4 Şanslı Blok Macerası Ronin Küp Savaş Royale

Roblox OyunlarıÖrümcek Adam oyunlarıYoshi oyunlarıPlatformlar oyunlarıKarakterler yarat oyunlarıKaza bandicoot oyunlarıÖlümüne kavga oyunlarıSimler oyunları

Zombiler oyunları çevrimiçi

Otantik zombi kıyameti hayatta 🔥

Zombiler, görüntülenecek yaklaşık 170 ilgili oyun ile web sitemizde popüler bir aramayı ifade eder
Bunların hepsi, diğerlerinin yanı sıra, olu yasayan, crazy zombie, olu, zombiler oyunlarıyla ilgili oyunlardır.

Zombi Oyunlarımızdaki en kötü kıyametten sağ çıkın


Zombilerin hayata geri dönebilen yaratıklar olduğu fikrinin kökenleri Haiti voodoo kültüne dayanıyor, ancak bu kelimenin birçok farklı kökü arandı. Ancak kurguda ona çok farklı bir çağrışım verilmiştir ki çoğumuzun aklında olan da budur. Kurmacalarda, bekleyen hesapları kapatmak için mumyalar gibi hayata geri dönen cesetlerden bahsediliyordu.
Son yıllarda zombilerle ilgili yeni bir hikaye yayınlandığında, öldüklerinde hayata geri dönmelerine neden olan bir tür virüs olduğu için buna tıbbi bir açıklama yapma eğilimi var. Zombi dünyasında öncesine ve sonrasına damgasını vuran en büyük referanslardan biri de şüphesiz dünya çapında büyük başarı elde eden The Walking Dead dizisiydi. Zombiler herhangi bir bilince sahip olmamalarıyla karakterize edilirler, homurdanarak ve yiyecek ararken sadece yavaş yürürler, diğer insanlarla beslenirler.
Zombi dünyası, konu televizyon hikayeleri yaratmaya geldiğinde ve aynı zamanda çok fazla oynanış sağladıklarından mini oyunlar dünyası için oldukça ilgi çekici hale geldi. The Last of Us, farklı bir zombi türünden bahseden başka bir oyundur. Video oyunlarıyla başladılar ve şimdi de HBO Max'te yayınlanan bir diziyle küçük ekrana adaptasyonlarını deneyimlediler. Ve diğer zombilerle tanışmaya devam etmek istiyorsanız internetteki zombi oyunları kategorimize göz atmanızı öneririz.

Zombiler, Çevrimiçi Oyunlar sayfamıza ulaşmak için mezarlarından uyandılar


Zombiler, büyük zombi kıyametinde hayatta kalmamız gereken birçok macerayı bize sunmak için web sitemize geliyor. Bu oyunların çoğunda insanları zombiye dönüştüren virüsten sağ kurtulanlar olarak sunuluyoruz ve hayatta kalabilmek için onları öldürmek zorunda kalıyoruz. Bunlar genellikle nişancı oyunları ve benzerleridir; iyi bir kafa vuruşunun onları hızlı bir şekilde bitireceğini bilmeniz gerekir.
Zombi teması o kadar popüler ki, büyük nişancı oyunları bile bu karakterlerin tanıtıldığı DLC'ler ve oyunlarının özel versiyonlarını oluşturdu. Bunlardan en ünlülerinden biri Modern Warfare 2 gibi serilerde tanıtılan Call of Duty Zombies modudur.
Artık web sitemizde bulunan ve hayatta kalanlardan biri olmak istiyorsanız yüzleşmeniz gereken bu ve diğer zombi oyunlarını keşfedebilirsiniz. Bu çevrimiçi zombi oyunlarında zombilerin beyninizi yemesine ve onlardan biri olmasına izin vermeyin.

Video Oyunlarında öncesine ve sonrasına damgasını vuran Zombi Oyunları


Video oyunları dünyasında zombiler birçok oyunun vazgeçilmez bir parçası haline geldi ve bazıları hem platformlarda hem de çevrimiçi mini oyunlarda oldukça başarılı oldu. Hiç şüphesiz en iyi bilinenlerden biri, bahçenizi zombilerin ilerlemesini durduracak büyülü bitkilerle korumanız gereken Plants VS Zombies'tir.
The Walking Dead'deki zombiler üzerine kurulu oyunların da sitemizde yeri var ve bize sundukları aşamalarda hayatta kalmalısınız. Sizler için derlediğimiz 150'den fazla zombi oyunuyla sitemizde gerçekleşecek büyük zombi kıyametine hazırlanın.