Oyunlar, ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi oyunlar


Ücretsiz Aksiyon oyunları

Kebapçı EvoWars.io Kalamar Oyunu Mücadelesi Çevrimiçi Robot Kahraman Şehir Simülatörü 3D Blok Kafaları PoopieMan Kıyameti Tom Clancy' nin Çatışması Tapınak Baskıncısı Aramızda Çevrimiçi Baskı Free Fire 2 - Mini Royale 2 Mario Sonic: Smash Remix 1.1.0 Sahtekar
Sega oyunlarıÖrümcek Adam oyunlarıKlasikler OyunlarıMario Kart oyunlarıLuigi oyunlarıAksiyon oyunlarıKaza bandicoot oyunlarıKarakterler yarat oyunlarıKavga oyunlarıCartoon network OyunlarıSimler oyunlarıBoks oyunları

En geniş ücretsiz WWW.FANOYUNLAR.COM çevrimiçi koleksiyonu

PUBG Mobil Smash remix Kalamar Oyunu WWF Hayır Merhamet (Avrupa) (Rev A) Dragon Ball Z: Nihai Savaş 22 Smash Remix 1.2.2 Super Smash Bros 64 On Line Pokémon Safir Mortal Kombat 4 Sailor Moon: Bishoujo Senshi (Japonya) Tekken 3 Sonik sınırlar Undertale Kalamar Mücadelesi Oyunu Örümcek Adam Süper Kahraman Pj Maskeleri: Uluyan Saldırı WWF WrestleMania 2000 (Japonya) Marvel Super Heroes vs Street Fighter (970625 ABD) GTA' da Demir Adam Kalamar Oyunu Pro Kalamar Oyunu Kalamar oyunu Yeşil ışık Kırmızı ışık Ultimate Mortal Kombat Üçlemesi Geometri Dash 1 çevrimiçi Dragon Ball: Gelişmiş Macera Süper Smash Bros Oyunu Free Fire: Hafıza Kartları Sonic Revert Carl Johnson'la GTA San Andreas Street Fighter III Yeni Nesil LEGO Harry Potter - 1-4. Yıllar (ABD) Mortal Kombat (ABD) JoJo'nun Tuhaf Macerası Donkey Kong Country Iron Snout: Kurtlara karşı Domuz PUBG Infinity Savaş Alanı OPS Marvel Super Heroes vs Street Fighter Online Ben 10: Dünya Kurtarma Dragon Ball Z Takımı Eğitimi V8 Yeni Süper Oofio 64 Pokemon: Kaba Zümrüt Mortal Kombat Revelations Street Fighter II Oyun Salonu Çamaşır suyu Naruto' ya karşı Tehlike Günü!: Henry Danger Disney: Herkül Dragon Ball Z: Ölümcül Savaş Süper Geç Güçlü Street Fighter 2: Şampiyon Sürümü

Aksiyon oyunları çevrimiçi

Aksiyon ve tehlike dolu oyunlar 🔥

Aksiyon, görüntülenecek yaklaşık 488 ilgili oyun ile web sitemizde popüler bir aramayı ifade eder
Bunların hepsi, diğerlerinin yanı sıra, kavga, aksiyon oyunlarıyla ilgili oyunlardır.

Aksiyon Oyunları nedir?


Aksiyon oyunları, video oyunları dünyasının en çok sayıdaki oyunları arasındadır ve en geniş ve en kapsayıcı olduğundan, oyunların çoğunluğunun dahil edilebileceği diğer alt türler de buna dahil edilebilir. Aksiyon oyunlarına genellikle oyuncunun kazanmak için hız, beceri ve tepki süresini kullanması gereken oyunlar denir. Bu kategoride atış oyunları, platform oyunları, dövüş oyunları ve daha birçok oyunu bulabiliriz.

İlk aksiyon oyunları, 20. yüzyılın 70'li ve 80'li yıllarında atari makinelerinde popüler hale geldi. İstedikleri oyuncunun becerisini test etmekti ve kısa olma eğilimindeydiler ama oldukça bağımlılık yapıcıydılar. Spor ya da araba sürme gibi yaygınlaşan atari oyunları içerisinde aksiyon oyunları da sektörde yer ediniyor ve pek çok sektörü kapsıyor.

Atari makinelerine yönelik ilk aksiyon oyunları arasında Kung Fu Master'ı bulabiliriz ve hatta Space Invaders'ı bile bir aksiyon oyunu olarak kabul edebiliriz, çünkü seviyeleri tamamlamak için ateş etmeniz ve rakibinizin atışlarından kaçınmanız gerekiyordu. Zamanın geçmesi ve video oyun konsollarının ve video oyunlarının gelişmesiyle birlikte, günümüzün en popüler aksiyon oyunları arasında yer alan sayısız oyun ortaya çıkmaya başladı.

İnternette Aksiyon Oyunları Nasıl Oynanır


Her aksiyon oyununun amacı, başlığa bağlı olarak büyük ölçüde değişir, ancak genel olarak bakarsak gerçek şu ki, neredeyse hepsinde, geçeceğimiz seviyelerde ilerlemek için bir hedefi karşılamamız gerekecek. Git. Bir sürü düşmanla yüzleş ve bulmacaları çöz. Aksiyon oyunlarında da yaygın olan bir şey, orta patronların ve büyük bir son patronun varlığıdır. Orta patronlar genellikle bir grup seviyedeki nokta gibidir ve hikayenin yeni bir bölümünü başlatır.

Alt türler içerisinde, genellikle sabit veya mobil çeşitli platformlar arasında atlamayı içeren platform oyunlarında olduğu gibi farklı varyantlar bulacağız. Diğer aksiyon oyunlarının oynanışı daha çok birinci şahıs nişancı video oyunları tarzındadır. Her şey sonuçta oyuna bağlı olacaktır, ancak web sitemizdeki aksiyon oyunlarını oynamaya nasıl başlayabileceğinize dair zaten bir fikriniz var.

Çevrimiçi Aksiyon Oyunları koleksiyonumuzu keşfedin


Aksiyon oyunlarının en çok sayıda oyun olduğunu söylemiştik ve web sitemizde bu konu hakkında bildiğiniz her şeyi video oyunlarında test edebileceğiniz 600'den fazla aksiyon oyunumuz var. Aksiyon oyunları, platform oyunları ve hatta aksiyon oyunlarına dalmış nişancı oyunları dahil, sayfamızın bu bölümünde bulabileceğiniz her şeyin anahtarlarını size zaten verdik.

Bu kadar çok çeşitlilik bulmanın en iyi yanı, sizi şaşırtacak oyunların tadını çıkarabileceğinize ve oynamaktan vazgeçemeyeceğiniz konusunda ikna olmamızdır. Sizi web sitemizdeki bu yeni aksiyon oyunları kategorisine davet ediyoruz ve hepsini yenmeniz için size meydan okuyoruz.