Oyunlar, ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi oyunlar


Ücretsiz Batman oyunları

Lego Batman: Gotham Şehir Hızı Batman Shadow Combat Batman: Sokak Gücü Teen titanlar git git jousts Teen Titans Go!: Kule Kilitleme Genç Titanlar Aksiyon Arcade Teen Titans Go!: Süper Kahraman Yapıcı Teen Titans Minecraft' a Git Genç Titanlar Gol! Teen titanlar git robin vs bakın daha Süper Kahramanlar: Gizli Yüzler Batman v Süpermen: Adalet Şafak Süper kahraman tahmin Küçük süper kahramanlar
Örümcek Adam oyunlarıCuphead oyunlarıKarakterler yarat oyunlarıCartoon network OyunlarıNickelodeon oyunlarıMucizevi uğur böceği oyunlarıKariyer oyunlarıSimler oyunlarıHayret oyunlarıSüper kahramanlar oyunlarıMetro Sörfçüleri oyunlarıBatman oyunları

Batman oyunları çevrimiçi

Gotham şehrini kurtarmak için kara şövalyenin yanında savaşın 🔥

Batman, görüntülenecek yaklaşık 14 ilgili oyun ile web sitemizde popüler bir aramayı ifade eder
Bunların hepsi, diğerlerinin yanı sıra, batman, robin oyunlarıyla ilgili oyunlardır.

Batman kimdir? Kara Şövalye'nin Kökenlerini Keşfedin


Her zaman Marvel'a rakip olan diğer büyük süper kahraman çizgi roman yayıncısı DC Comics'in en öne çıkan süper kahramanı olduğundan, bugün hala Batman'i tanımayan insanların olduğuna inanmak bizim için zor. Batman, Detective Comics dergisinde ilk kez yer aldığı 1939 yılından bu yana hayatımızda yer almış ve arkasındaki hikaye nedeniyle büyük bir başarıya imza atmıştır.
Batman'in gerçek kimliği, ebeveynlerinin öldürülmesine tanık olunca hayatının kısaldığını gören, lüks bir hayat süren bir iş adamı olan Bruce Wayne'dir. Genç adam suçlulardan intikam almaya yemin eder ve suçlularla savaşmak için fiziksel ve entelektüel eğitime başlamanın yanı sıra, yarasa kemeri veya batmobile gibi ünlü aletlerin üretimine de başlar. Tüm bunları gizli kimliğini koruyarak ve kendisine Batman adını vererek yarasalardan ilham alan bir kostüm yaratarak yapacak.
Batman, Superman ile birlikte DC Comics'in en sembolik süper kahramanıdır ve tek farkı, süper güçlere sahip bir kişi değil, görevlerinde kendisine yardımcı olacak silahlar ve araçlar yaratmak için teknolojik gelişmeleri kullanacak bir milyonerdir. Marvel'da Iron Man'de gördüğümüz şey. Artık onun internetteki en eğlenceli Batman oyunlarında kaydedilen çevrimiçi maceralarıyla eğlenebilirsiniz.

Batman'in Özel Yetenekleri hakkında bilgi edinin ve bunları Çevrimiçi Oyunlarında test edin


Size söylediğimiz gibi Batman'in özel yetenekleri ya da süper güçleri yoktur; o sadece bilimsel bilgisini, dedektiflik becerilerini ve yıllardır eğittiği harika fiziksel yeteneklerini kullanır. Eğer Batman bir şeyle tanınıyorsa, o da her zaman ateşli silah kullanmaktan kaçınmasıdır, çünkü bu silahla ebeveynlerinin hayatlarına son verdiler. Dahası, asla öldürmediği için iyi tanınır, ancak hasar verme konusunda son derece iyidir ve düşmanlarının en çok korktuğu şey de budur.
Diğer becerilerin yanı sıra, kendini gizleme ve fark edilmeden gitme yetenekleri de el çabukluğu gibi övüldü, çünkü bazen görevleri için ihtiyaç duyduğu gizli bilgileri toplamak için bu becerilerden yoksundu.
Artık Batman'in oyun koleksiyonundaki harika becerilerini, Joker veya Penguen gibi serinin en tanınmış kötü adamlarıyla yüzleşmek için kullanabilirsiniz. Batman ile ister tek başına ister süper kahramanlardan oluşan grubu Justice League ile bize sunacakları aksiyona hazır olun.

Gotham'ı güvende tutmak için üstesinden gelmeniz gereken Batman Oyunları


Bildiğiniz gibi Batman, Gotham City'nin en beğenilen kahramanıdır ve misyonumuz, vatandaşların huzurunu bozmaya gelen kötüleri yenerek tüm şehrin sakin kalmasına yardımcı olmaktır. Batman her zaman tehlikeye karşı tetiktedir ve en çok ihtiyacı olanların imdadına koşmaktan çekinmeyecektir.
Batman: Street Force veya Batman Shadow Combat gibi eğlenceli oyunlardan, yine sitemizde bulabileceğiniz muhteşem Lego Batman versiyonlarına kadar web sitemizde en iyi Batman maceralarını keşfetmeye hazır olun. İşe başlayın ve çevrimiçi Batman oyunları koleksiyonumuzda kahramanı yöneterek kötülüğün zafer kazanmasına izin vermeyin.