Oyunlar, ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi oyunlar


Bitkiler vs Zombies Orijinal

Bitkiler vs Zombies Orijinal
Bitkiler vs Zombies Orijinal oyunları

Bitkiler Zombilere Karşı: TD Süper Bitkiler vs Zombies 2 Ölü Toprak: Zombi Hayatta Kalma Zombi Son Hayatta Kalan Silah Savaşı Z2 Zombi Kurabiye Kıyameti Zombi Voodoo' yu tekmele Aramızdaki Zombiler Zombi Minecraft Minecraft Survival Extreme Survival 456 ama Sahtekar Ormanda hayatta kalmak Fortnite Zombies online Yeşil adam şut Aramızda Zombiler: Hikaye Modu Zombie Tsunami Çevrimiçi Sahtekar Zombilere Karşı Yıkım aracı derbi: Nickelodeon Brutal Wanderer: Survival açık dünya Online boyama Bitkiler vs Zombies Ortaçağ PS1 Minecraft Macera Koşusu Cadılar Bayramı Adası: Süper Mario Dünyası Minecraft Creeper' da Yay Atışı Mario & Sonic Zombie Killer Counter Strike: Zombiler Savaşı Zombiecraft. Io: Minecraft dünyasında zombi Slendrina ölmeli: Çıkışı bul Cadılar Bayramı çakmak ZombieCraft 2 Pinatacraft Sokakta Sniper: Zombi Katil
Örümcek Adam oyunlarıRoblox OyunlarıKarakterler yarat oyunlarıKaza bandicoot oyunlarıAksiyon oyunlarıPlatformlar oyunlarıMario Kart oyunları2 oyuncu oyunlarıSimler oyunlarıCadılar bayramı oyunlarıçekimler oyunlarıKıyamet oyunları

Ekran görüntüleri

Bitkiler vs Zombies Orijinal Bitkiler vs Zombies Orijinal🌟 Oran oyunu
556 oydan 4.3 /5
Bitkiler vs Zombies Orijinal

Bitkiler vs Zombies Orijinal

Bu Zombiler oyununun ücretsiz bir çevrimiçi oyunudur.


Düşman zombilerin tesislerinize ulaşmasına izin vermeyin. Düşmanları yenmenize yardımcı olacak bir bitki ordusu oluşturmalısınız.
Oyunun başında, hayatta kalma veya macera gibi çeşitli seviyelerin mevcut olduğu farklı modlar seçebilirsiniz.
Ancak bitkilerin büyümesini sağlamak için her zaman güneş şeklinde mümkün olduğunca çok ışık toplamaya çalışmalısınız. Bu sayede sizi tüm zombi düşmanlarından koruyacak daha birçok bitki dikebilirsiniz. Güçlerini zombilere karşı kullanmak için bitkileri doğru yerleştirmeye çalışın. Bu bitkiler vs zombiler oyununda tüm seviyeleri geçebilir misin? Tüm zombileri yen!.
Bitkiler vs Zombies Orijinal indirmeden ücretsiz oynayın , tek başınıza veya arkadaşlarınızla oynamanın keyfini çıkarabilmeniz için seçtiğimiz Zombiler kategorisindeki bir oyundur.
Oyun yüklendi ve tarihle güncellendi: 2024-04-16T11:21:05+00:00


Oynamak için kontroller

GAMEPLAYS, YOUTUBE