Oyunlar, ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi oyunlar


Fast Food: Hamburger ve Sosisli Sandviçler

Fast Food: Hamburger ve Sosisli Sandviçler

Fast Food: Hamburger ve Sosisli SandviçlerFast Food: Hamburger ve Sosisli Sandviçler oyunları

Kalamar şeker pişirme Kendi Süper Burgerlerinizi yaratın Kendi Cafe Panic Online'ınızda oluşturun ve çalışın Renkli tek boynuzlu at ve deniz kızı kekleri pişirin Yemek Çılgınlığı Ekspresi Panda' nın Pizza Salonu Lezzetli Emily's: Yeni Başlangıç Max Karışık Mutfak Krusty Krab mutfakta Sünger Hello Kitty Beslenme Çantası Mucizevi Uğur Böceği Yemek Prenses Elsa ile lezzetli börekler hazırla Unicorn Cake Pops Çilekli Kurabiye Pişirme Tatlılar SpongeBob pizza pişiriyor Izgara pizza Dondurma ve Koniler hazırlanması Prenses eğlenceli ve lezzetli kekler hazırlar Buz Prensesi Bebek Evi Maşa ile Koca Ayı: Hayvanlar için pişirin Çilek Kız Bake Dükkanı Komik Pasta Şefi Mutfakta Moana Doktor McStuffins: Cupcakes Yap Meyveli kek Baby Lily'nin doğum gününü kutla Anneme Kahvaltı Krep Mücadelesi Armut dondurması hazırla Benim lezzetli pizza Dondurma panda ile eğlenin Pamuk Şekeri Yap
Hamile oyunlarıMucizevi uğur böceği oyunlarıCuphead oyunlarıCartoon network OyunlarıLol sürpriz oyunlarıElbise oyunlarıTorunları oyunlarıKızlar oyunlarıDisney OyunlarıManikür oyunlarıModa oyunlarıYüksek canavar Oyunları

Ekran görüntüleri

Fast Food: Hamburger ve Sosisli Sandviçler Fast Food: Hamburger ve Sosisli Sandviçler🌟 Oran oyunu
44 oydan 3.8 /5
Fast Food: Hamburger ve Sosisli Sandviçler

Fast Food: Hamburger ve Sosisli Sandviçler

Bu Mutfak oyununun ücretsiz bir çevrimiçi oyunudur.


Siz bu fast food restoranının yeni şefisiniz ve tüm müşterilerimizi mümkün olan en kısa sürede beslememiz gerekecek, böylece siparişinizden ve iş yerindeki verimimizden mutlu olacaklar. Ana yemeklerimiz hamburger ve sosisli sandviç olacak, ancak oyun boyunca keşfedeceğimiz gazlı içecekler, cipsler ve daha pek çok değişken eklemek zorundayız.
Sosislere tek başlarına ya da turşu ya da soğan gibi soslar ve soslar eşliğinde servis etmeye başlayacağız. Müşterilere sabrı tükenmeden ve sinirlenmeden hizmet verin, bu oyunun yenilgiyle sona ereceği anlamına gelir ve bu seviyeyi tekrar denemek zorunda kalacağız. Sinirlenmeden önce onları alın ve günün hedefine ulaşmanın yanı sıra etli bir miktar para kazanabilirsiniz.
Yiyecek satmaktan kazanacağımız para ile mutfağımızı işimizde daha hızlı olması için geliştireceğiz. Tek bir tava ile başlıyoruz, basit bir şey çünkü yemek pişirmek uzun zaman alıyor. İkinci bir tava alıp daha hızlı pişirmeleri için geliştirebiliriz.
Harika bir restoranın zirvesinde bir mutfak alın ve tüm müşterilerinizi mutlu edebilirsiniz. Bu hızlı pişirme oyunuyla eğlenin ve herkes için hamburger ve sosisli sandviç yapın.
Fast Food: Hamburger ve Sosisli Sandviçler indirmeden ücretsiz oynayın , tek başınıza veya arkadaşlarınızla oynamanın keyfini çıkarabilmeniz için seçtiğimiz Mutfak kategorisindeki bir oyundur.
Oyun yüklendi ve tarihle güncellendi: 2024-04-16T11:21:05+00:00


Oynamak için kontroller