Oyunlar, ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi oyunlar

Kendi Süper Burgerlerinizi yaratın

Oynamak Kendi Süper Burgerlerinizi yaratın

Kendi Süper Burgerlerinizi yaratın🍳🔪 Kendi Süper Burgerlerinizi yaratın oyunları 🥘🍽️

Kalamar şeker pişirme Kendi Cafe Panic Online'ınızda oluşturun ve çalışın Renkli tek boynuzlu at ve deniz kızı kekleri pişirin Lezzetli Emily's: Yeni Başlangıç Max Karışık Mutfak Yemek Çılgınlığı Ekspresi Harika ve lezzetli sandviçler pişirin Pençe Devriyesi: Bahçe Kurtarma Krusty Krab mutfakta Sünger Hello Kitty Beslenme Çantası Mucizevi Uğur Böceği Yemek Prenses Elsa ile lezzetli börekler hazırla Çilekli Kurabiye Pişirme Tatlılar SpongeBob pizza pişiriyor Izgara pizza Maşa ile Koca Ayı: Karma Oyunlar Dondurma ve Koniler hazırlanması Süper kahraman kızlar yemek kavgası Prenses eğlenceli ve lezzetli kekler hazırlar Buz Prensesi Bebek Evi Maşa ile Koca Ayı: Hayvanlar için pişirin Çilek Kız Bake Dükkanı Komik Pasta Şefi Mutfakta Moana Natalie' nin büyük şekerci dükkanı Looney Tunes: Sebze Yaması Doktor McStuffins: Cupcakes Yap Meyveli kek Audrey restoranın görüntüsünü değiştirdi Baby Lily'nin doğum gününü kutla Elsa' nın büyüsü büyü Anneme Kahvaltı
Mutfak oyunlarıKızlar oyunlarıNoel oyunlarıPizzalar oyunları

Ekran görüntüleri

Kendi Süper Burgerlerinizi yaratın Kendi Süper Burgerlerinizi yaratın🌟 Oran oyunu
22 oydan 4.1 /5
Kendi Süper Burgerlerinizi yaratın

Kendi Süper Burgerlerinizi yaratın 🍳🔪🥘

Bu Mutfak oyununun ücretsiz bir çevrimiçi oyunudur. 🍽️🧂


Tüm zamanların en inanılmaz süper burgerini pişireceğiz, orası kesin! Bu oyunun ne kadar muhteşem olduğuna inanamıyorum. İki modunuz var: Yaratıcı ve rekabet.
Yaratıcı hamburgerde, en çok beğendiğiniz dükkanın malzemelerini satın alacak, tamamen istediğiniz hamburgerleri yaratacaksınız. Sade, duble, peynirli, soğanlı, pastırmalı... En sevdiğiniz hamburger!
Ve yarışma modunda size bir örnek hamburger verilecek ve bir tane tam olarak aynısını yapmanız gerekecek, ne kadar benzerse o kadar çok puan alacaksınız ve böylece bir sonraki seviyelerin kilidini açmak için krediye sahip olacaksınız. Bağımlılık yapan, eğlenceli ve harika, daha fazla süper burger pişirmek istiyorum!.
Kendi Süper Burgerlerinizi yaratın indirmeden ücretsiz oynayın , tek başınıza veya arkadaşlarınızla oynamanın keyfini çıkarabilmeniz için seçtiğimiz Mutfak kategorisindeki bir oyundur.
Oyun yüklendi ve tarihle güncellendi: 2024-04-16T11:21:05+00:00


Oynamak için kontroller

Cuphead oyunlarıHamile oyunlarıLol sürpriz oyunlarıCartoon network OyunlarıMucizevi uğur böceği oyunlarıNickelodeon oyunlarıKızlar oyunlarıDisney OyunlarıElbise oyunlarıYüksek canavar OyunlarıTorunlar oyunlarıManikür oyunları