Oyunlar, ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi oyunlar

Sağ vuruş

Oynamak Sağ vuruş

Sağ vuruş
PREMIUM oyun
Oynanış: 5:28 Dakika🐦🎮 Sağ vuruş oyunları, Angry Birds den 🐷💣

Kızgın kuşlar Angry Birds Mexicans VS Trump Angry Birds: Cezalandırıcı Öfkeli kedilerin lansmanı Çılgın kuşlar Chuck Chicken Magic Egg Şeker Kuşları Flappy: Angry Çok Oyunculu Kanat Angry Flappy Birds Cannon Ball Fidget'ı Patlat Angry Birds Jewels Angry Finches Angry Birds tarzı Cuma Gecesi Funkin vs Bad Piggies Kızgın kahramanlar Angry Ork Mario Dünyası Kızgın Süper Kahraman Domuzları Başlat Kızgın adamlar Kuş arayışı: macera flappy Kızgın kuşlar enfekte Angry Emoji Flappy kuş kızgın Angry Eğlenceli Zombiler
Angry Birds oyunlarıPou oyunlarıçiftlikler oyunlarıİpi kes oyunlarıHayvanlar oyunlarıPenguenler oyunları

Ekran görüntüleri

Sağ vuruş🌟 Oran oyunu
4 oydan 5 /5
Sağ vuruş

Sağ vuruş 🐦🎮🐷

Bu Angry Birds oyununun ücretsiz bir çevrimiçi oyunudur. 💣🕹️


Right Shot, topları başlatmak ve hedefleri vurmak için bu sapanı kullanmamız gereken yeni bir Angry Birds tarzı oyun. Oyunun mekaniği ünlü kuş oyununa çok benziyor ve şutun gücünü ve şutu gerçekleştirmek için yörüngeyi kurmamız gerekecek.
Tüm hedefleri yok etmenin iki yolu var: Birincisi, onları doğrudan vurmayı hedeflemektir; ikincisi, onları yıkmak için yerleştirildikleri yapıyı yok etmektir. Bu fantastik Righ Shot oyununda her iki seviye paketini de yenmeye hazır olun.
Sağ vuruş oyununu indirmeden ücretsiz oynayın , tek başınıza veya arkadaşlarınızla oynamanın keyfini çıkarabilmeniz için seçtiğimiz Angry Birds kategorisindeki bir oyundur.

PREMIUM oyun
Oynanış: 5:28 Dakika
Oyun yüklendi ve tarihle güncellendi: 2024-06-27T12:38:07+00:00


Oynamak için kontroller

GAMEPLAYS, YOUTUBE


Sonik oyunlarıPokémon oyunlarıCuphead oyunlarıLuigi oyunlarıPlatformlar oyunlarıMario Kart oyunlarıKaza bandicoot oyunlarıMetro Sörfçüleri oyunları2 oyuncu oyunlarıKediler oyunlarıTetris oyunları