Oyunlar, ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi oyunlar


Zombiler Savaşı

Zombiler Savaşı

Zombiler SavaşıZombiler Savaşı oyunları

Bitkiler vs Zombies Orijinal Bitkiler Zombilere Karşı: TD Süper Bitkiler vs Zombies 2 Ölü Toprak: Zombi Hayatta Kalma Zombi Son Hayatta Kalan Zombi Kurabiye Kıyameti Silah Savaşı Z2 Zombi Voodoo' yu tekmele Aramızdaki Zombiler Zombi Minecraft Minecraft Survival Extreme Survival 456 ama Sahtekar Ormanda hayatta kalmak Fortnite Zombies online Yeşil adam şut Aramızda Zombiler: Hikaye Modu Zombie Tsunami Çevrimiçi Sahtekar Zombilere Karşı Yıkım aracı derbi: Nickelodeon Brutal Wanderer: Survival açık dünya Online boyama Bitkiler vs Zombies Ortaçağ PS1 Minecraft Macera Koşusu Cadılar Bayramı Adası: Süper Mario Dünyası Minecraft Creeper' da Yay Atışı Mario & Sonic Zombie Killer Counter Strike: Zombiler Savaşı Zombiecraft. Io: Minecraft dünyasında zombi Slendrina ölmeli: Çıkışı bul Cadılar Bayramı çakmak ZombieCraft 2 Pinatacraft
Örümcek Adam oyunlarıKaza bandicoot oyunlarıRoblox OyunlarıKarakterler yarat oyunlarıMario Kart oyunlarıPlatformlar oyunlarıAksiyon oyunları2 oyuncu oyunlarıSimler oyunlarıCadılar bayramı oyunlarıçekimler oyunlarıKıyamet oyunları

Ekran görüntüleri

Zombiler Savaşı Zombiler Savaşı🌟 Oran oyunu
142 oydan 3.9 /5
Zombiler Savaşı

Zombiler Savaşı

Bu Zombiler oyununun ücretsiz bir çevrimiçi oyunudur.


Bu şehirde büyük bir enfeksiyon gerçekleşti ve nüfusun büyük kısmı bir zombiye dönüştü. Zombi popülasyonu gruplara ayrılmıştır ve kendimizi zafere götürmek zorunda kalacağız. Takımınıza yeni zombileri dahil ediyor olmalısınız, insanları zombilere dönüştürün ya da karşı takımın elemelerini ortadan kaldırın, onları canlandırmayı ve saflarınızın bir parçası haline gelmeyi başarın.
Seviyenin üstesinden gelmek ve beyinleri kazanmak için rakip zombi gruplarını elimine et ve yönet, zombilerin yürürken daha fazla hız, daha fazla güç, vb. Zombiler arasındaki bu yoğun savaşı yaşayın ve dünyaya ölümsüz eklemeyi sürdürün.
Zombiler Savaşı indirmeden ücretsiz oynayın , tek başınıza veya arkadaşlarınızla oynamanın keyfini çıkarabilmeniz için seçtiğimiz Zombiler kategorisindeki bir oyundur.
Oyun yüklendi ve tarihle güncellendi: 2024-04-16T11:21:05+00:00


Oynamak için kontroller