Liderin GreviMr başkanı oyunuBaşkanları Yok EtTrumpolineDur: Koz ve Kim Jong UnDonald Trump, VS Hillary Clinton: Seçim TartışmasıKim Jong-un MücadelesiAtıcı başkanlarıBil bakalım kim? BaşkanlarRajoy OyunuDonald Trump ile epik kavgalarşehirler inşa 3DBuz Kovası Mücadelesi: BaşkanlarŞehir Metropolis oluşturunSuperTrumpAsses karşı kozDonald Trump, bir trompet ile rahatsız ediyorDonald Trump: Açılış OyunuBaby Hazel bir subay olarak giyiniyorYine uçurumdan Trump kapalı itin!Klanlar Online'da ÇatışmasıRombo: Özel Görev Gücü2016 Avrupa Futbol Şampiyonası BaşkanlarıNitro Başkanları: Multiplayer Online YarışAmerika Birleşik Devletleri BaşkanıBaşkanlar vs TeröristlerMitt Romney Pansuman: BaşkanGuantanamo Obama kaçışDonald John Trump istemiyorumSiyasi hırsızTrump dayakHillary Clinton, dansBaşkan öldürRagdoll Fizik 2Dünyayı yöneten: BattleFalling ObamaStreet Fighter Sayın BaşkanBaşkan sarayı korurTrump vs Kim Jong-unKim jong-unPepe Testere OyunuDonald Trump vs Hillary Clinton Ver. 2Obama geçTrump ragdollSuperZP - ZP ile ekonomi dersiSüper zpDonald Trump PinballTropico BuildBaşkanları ile Mortal KombatSüper ZP-Yaz TatiliHedef TrumpMarifetli Hidalgo SuperZPHugo Chavez,: HugorilaSayın Başkan: Tasarruf BaşkanıBush'un rampageObama vs Laden: TenisEscape: Obama garip bir yerdeşehirler inşaDev solucanObama satrançBenimle yapamam, çekimObama öpücükDonald Trump dans komikKapsam AssaultEmpire 4Rambo Sayın BaşkanSuperZP, çocuk ArkadaşCeltic köyBelediye Başkanı suyuDragon Ball Z flaş boyutTrump Patlat: ŞakalarMeksika'da Donald Trump,Trump: Komik yüzlerObama ball zFive Nights at TrumpKaçış: Obama ve Perili EvSokakta mağazalar kurunLego şehir, polisSpor Başkanları Futbol Şampiyonlar 2015/16Spor Başkanları Futbol Şampiyonası

Başkanlar Oyun

Bir başkan gibi zor kararlar alın

Dünyanın en güçlü adamlar büyük bir savaşı tetikleyecek bir milletin askeri gücü ve aynı biri onun komuta kaynakları ile çeşitli ülkelerin cumhurbaşkanları, vardır. Ne olursa olsun ülkenin büyük ya da küçük olması durumunda, görevli bu erkek ya da kadın biri her zaman iradesine kullanmak için daha fazla güce sahiptirler.

Bu pozisyon vatandaşlarına sorumluluğu olmasına rağmen, bu tüm insanlar, çünkü daha sonra yapılacak her zaman doğru olanı anlamına gelmez. Kendi çıkarları ya da dünya görüşüne sahip her biri bu kötü kararın şeklini alabilir riskli kararlar ve hatta gerçek çılgınlığını almalarını neden olabilir.

Bir başkan harika işler, iyi ya da kötü olsun yapmalıdır hatırlanmak istiyorsa. Bu gelecek nesiller tarafından hatırlanacak olan ve bu doğrudur sadece ne yapmak şeyler seçmek bağlıdır. Sana senin için, iyi ya da kötü başkan mı? ve feda etmeye istekli olurdu Ne elde etmek?.

Başkan olmak kolay bir iş değildir, ana milletlerin büyük liderlerini idare eder.


Futbol OyunArabalar OyunYetenek OyunKızlar OyunAşınma OyunBubble shooter OyunTablo OyunMario bros OyunZombiler OyunYemek pişirme OyunKavga Oyun2 oyuncu OyunHello neighbor OyunOyun kategorileri
Go to TOP