ücretsiz hastaneler oyunlar

110 110 ;dan fazla Hastaneler oyunları indirmeden çevrimiçi olarak ücretsiz oynayınEn geniş ücretsiz Hastaneler oyunları çevrimiçi koleksiyonu


ücretsiz hastaneler oyunlar

Hastaneler oyunları çevrimiçi

Tüm hastane hastalarına servis yapın 🔥


Hastaneler, görüntülenecek yaklaşık 110 ilgili oyun ile web sitemizde popüler bir aramayı ifade eder
Bunların hepsi, diğerlerinin yanı sıra, hasta, hastaneler, hemsireler, tedavi, hastalar oyunlarıyla ilgili oyunlardır.
Bu hastane oyunlarındaki amacımız hastalarımızın sağlığını sağlamak ve eve sağ salim dönebilmeleri için hepsiyle ilgilenmek zorunda kalacağız.

Çevrimiçi Hastane Oyunlarımızda tüm hastaları iyileştirin


Birçok hastane oyunumuza gelen hasta hastaların acillerine gidin. Her zaman başkalarını iyileştirmeyi hayal ettiyseniz, şimdi bunu kendi hastanenizi kurarak veya bir hastanede doktor veya hemşire olarak çalışarak yapabilirsiniz. Ancak yalnızca insanlara yardım edemezsiniz çünkü hayvanlar seviyorsanız, aynı zamanda bir hayvan hastanesini yönetebilir ve bakımınıza ihtiyacı olan güzel evcil hayvanlara yardım edecek harika bir veteriner olabilirsiniz. Bu hastanelerin sizin gibi kritik durumdakileri tedavi etmeye ve hayatlarını kurtarmaya istekli insanlara ihtiyacı var.

Sizlere sunduğumuz bu hastane oyunlarnda çok farklı durumlarla karşılaşacağız ama hepsi çok eğlenceli ve her hastamızın yaralarını sarmak zorunda kalacağız. Bir hastaneyi hastanın gelişinden ayrılışına kadar yapılacak farklı tedavilerle yönetmeniz gereken oyunlarımız var. Bazılarında ise ameliyatlarda uzmanlaşacaksınız ve hastanın evine sağ salim dönmesi için ameliyatları başarıyla gerçekleştirmelisiniz. Bu oyunlarda, oynarken keşfedeceğiniz anonim karakterlerin yanı sıra Uğur Böceği, Barbie ve diğerleri gibi çok ünlü karakterler de yer alacak. Bu ücretsiz çevrimiçi hastane oyunlarında hastalarmızı iyileştirmeye hazır olun.

Kaçırmayacağınız Hastane Oyunları


Hastalarımız tedavi olmayı bekliyor ve hastanelerimizde yaralılarla ilgilenebilecek yeni personele ihtiyacımız var. Her hastada bir durum ortaya çıkacak ve her an bize gösterilecek adımları takip ederek buna son vermek zorunda kalacağız. Bu eğlenceli çevrimiçi hastane oyunlarında tansiyonunuzu, ateşinizi ölçmeniz, yaraları iyileştirmeniz, ameliyatlar yapmanız ve çok daha fazlasını yapmanız gerekecek.

Başkalarına yardım etme tutkunuz varsa, sizin için getirdiğimiz hastane oyunlarında bunu göstermenin ve hastalarmızın yaşadığı sorunlara çözüm bulmanın zamanı geldi. Web sitemizde bulacağınız 100'den fazla hastane oyunu vardır, böylece oyunlarla dolu uzun bir öğleden sonra için eğlence sağlanır.Topladığımız tüm Hastaneler oyunları koleksiyonunu çal

+ Oyun kategorileri