restoranlar

Restoranlar Oyun
diğerleri Restoranlar Oyun

Diğer ücretsiz oyunlar
Restoranlar Oyun

Restoranlar Oyun

kusursuz hizmet ve eşsiz karakterlerle imkanlar sunar, kendi restoran çalıştırmak ve başarılı girişimciler bunları açmak için favori yardımcı olun. onların restoranlar yönetiminde Doraemon, Dora Explorer ve SpongeBob ve diğer önde gelen kişileri katılın ve iş gelişmek olun.

Biz daha iyi bilir ve müşteriler tarafından daha iyi kabul edenler, özellikle de yemek yemekler dayalı menüyü seçin. Restoran insanlar zengin yiyecek ne ihtiyaç vardır ile onları çok hızlı servis onların yiyecek getirmek için oturup ya da beklemek beklemek nefret, çalışmak için öğle ve akşam yemeği hizmetlerini organize esastır.

Ayrıca en ünlü şef çok daha fazla ama buna daha fazla satın alma gücü ile müşteri çekmek tahsil edecektir çünkü, beceri ve bütçenize bağlı sizin için yemek farklı şef işe gerekir.

her şey mutfakta olur da, senin Garsonlar müşterilere uygun tedavi sağlamak ve iyi bir görüntü sağlamak için çok önemlidir yönetmek. En yaygın vb Burger, dondurma gibi fast-food yönetmek olacaktır Ayrıca, çeşitli işletmelerin iflah ve ileriye taşımak için yardımcı Diner Dash restoran gibi tanınmış oyunlar ile eğlenebilirsiniz. Bu sanal restoranlarda servis sırasında müşterilerine hizmet nasıl izleme fırsatını kaçırmayın.diğer oyunları aramayı deneyin