yıldız savaşları

Yıldız savaşları Oyun
Diğer ücretsiz oyunlar
+ 30
yeni
Lego OyunLego Oyun
+ 40
yeni
Savaş OyunSavaş Oyun
+ 10
yeni
Askerler OyunAskerler Oyun
+ 10
yeni
TransformatörlerTransformatörler
+ 10
yeni
Halo OyunHalo Oyun
+ 20
yeni
Robotlar OyunRobotlar Oyun

Yıldız savaşları Oyun

Yıldız savaşları Oyun

bilim kurgu en başarılı film serilerinden biri Star Wars olduğunu. gerçekler belirtilmemiş bir süre içinde uzak bir galakside geçmesi. Tüm "The Empire Strikes Back" ve "Jedi Dönüşü" takip etti Yıldız Savaşları "A New Hope" ile başlar. Bu ilk üçlemesinin sonra "The Phantom Menace", "Klonların Saldırısı" ve "Sith'in İntikamı" onun prequels geliyor. Star Wars Klon Savaşları ve başarısı yeni Star Wars Kuvvetleri Uyanış tarafından tamamlanmış olacaktır filmlerin iki üçlemeleri. Bu tuhaf evren iyi ve kötü mücadele hakim. Bir tarafta, diğer taraftan sadece Sith'i yok ve O'nun sonsuz iradesine teslim etmek isterken, galaksiye barış getirmek için çalışacağız Jedi Şövalyeleri vardır.

Ne Jedi ya da Sith farklılaştıran, ırk kuvvet ile onların yakınlığıdır. Güç algılarlar ve dünya ile etkileşim ve bunun üzerinde bir etki elde etmek için yeteneğidir, saldırı veya diğer seçenekleri savunmak için kullanılabilir. zamana bağlı olarak biz ticaret federasyona veya droidleriyle karşı klon askerler ile savaşmak ve İmparatorluğu ve Darth Vader mücadele edecek buluşuyor. güçlerimizi galaksi kadar basit kılıcı değil barış getirmek ve kullanmak gereklidir, ama bizim elinde ışık katılmak ve ihtiyacı olanlara yardımcı olmaktır. Yoksa içimizde yaşıyor karanlığa yenik ve kötü bir Sith olur.

Karar elinizde ve biz bu kategori içine getirmek oyunlar seçim kolay olması. PC'nizde Star Wars karakterleri tamamen ücretsiz ve çevrimiçi ile eğlenceli vakit geçirin. Filmlerin Bu seri zaten böyle birçok oyun arasında en son Star Wars Battlefront ile PS3, PS4 veya XBOX olarak platformlar için oyun kazandı. Şimdi Jedi ile yeni maceralar yaşayabilirsiniz ve galaksinin karanlığı sona erdirmek için mini oyunlar zamanıdır. Eğer kaybetmek gidiyoruz musunuz?diğer oyunları aramayı deneyin