Hello Neighbor in the Roblox

oyun: Hello Neighbor in the Roblox
Hello Neighbor in the Roblox

Diğer Roblox oyunları


Roblox: Merhaba KomşuRoblox: Merhaba Komşu Kogama ParkourKogama Parkour Roblox: Zemin lavRoblox: Zemin lav Kogama' yı SilKogama' yı Sil Parkour 4 OyuncuParkour 4 Oyuncu Kogama: Bayrağa tırmanKogama: Bayrağa tırman Parkour Kolay SeviyeleriParkour Kolay Seviyeleri Kogama: Renklerin OyunuKogama: Renklerin Oyunu Roblox'da TransformatörRoblox'da Transformatör Roblox Parkour 400 SeviyeleriRoblox Parkour 400 Seviyeleri Ah evet! ParkourAh evet! Parkour Ok Mücadelesi: KogamaOk Mücadelesi: Kogama Finn ve Jake dünyasında Roblox KogamaFinn ve Jake dünyasında Roblox Kogama Beni kabul etBeni kabul et Parkour: Coronavirüsten KaçışParkour: Coronavirüsten Kaçış Zindan KoşusuZindan Koşusu Parkour Profesyonel KogamaParkour Profesyonel Kogama Kogama: Parkour 4 TakımKogama: Parkour 4 Takım


Roblox
43'dan fazla oyun
Garry mod Oyun
GMod veya Garry's Mod
Battle Royale Oyun
30'dan fazla oyun
Youtube'daki trendler Oyun
Animasyonlar ve videolar
Friv Oyun
11'dan fazla oyun
.io Oyun
116'dan fazla oyun
Fernanfloo
4'dan fazla oyun
Fortnite Oyun
30'dan fazla oyun
Eylem
271'dan fazla oyun


Hello Neighbor in the Roblox
Hello Neighbor in the Roblox

🌟 Rating
4.2 / 5 of 3023 votes

Merhaba Komşu, talepleri yüksek olan ve şimdi gerçek olan Roblox’ta zafer kazanmış ve versiyonundan yoksun bir oyundur. Burada Roblox' umuz yok, ama buna çok benzeyen Kogama' nın. Bu oyunda göreviniz komşunun evinde yıkılmak ve haritanın her tarafına dağılmış tüm yıldızları bulmak. Bunu yapmak için, evin en yüksek yerlerine ulaşmanıza yardımcı olacak bir jetpack ile başlayacaksınız. Ayrıca, fişinizin iç kısmı gibi, komşunuzun evinin en uzak bölgelerini keşfetmenizi sağlayacak bir insansız hava aracını da sürebilirsiniz.
Bütün yıldızları aramak için evi araştırın ve komşunun sizi yakalamasına izin vermeyin, yoksa kaybolacaksınız. Ayrıca evden ayrılıp yıldızları bulmaya devam edeceğiniz etrafa bakabilirsiniz. Mümkün olduğu kadar çabuk gitmek için farklı araçlar kullanın ve bu göreve bir son verin.
Bunu yaparken, diğer oyuncuların sizinle aynı görevi yerine getirmek için odaya nasıl gireceğini göreceksiniz, ama endişelenmemelisiniz çünkü düşman değiller ve hatta Kogama' daki yıldızları bulmak ve Hello Komşusu Roblox stilini çözmek için işbirliği yapabilirsiniz.
Oyunun tadını çıkar Hello Neighbor in the Roblox, ücretsiz, bizim seçtiğimiz Roblox oyunlarımızdan biri.

Kontroller oynamak
GamePlay Ekle

Diğer Roblox oyunlarıSonik
SEGA'dan kirpi sonic
Cuphead
CupHead - platformlar
Mario bros Oyun
Nintendo mario bros
Sims Oyun
5'dan fazla oyun
Fifa Oyun
Fifa futbol
Freddy
Five Nights at Freddy's
Hello neighbor Oyun
Merhaba komşu ve şeytani komşu
Pokémon Oyun
89'dan fazla oyun
Konuşmak tom Oyun
Kedi: Konuşan Tom
Minecraft Oyun
138'dan fazla oyun
Hamile Oyun
62'dan fazla oyun
Mortal kombat
Mortal kombat ve ölümler
Oyun kategorileri