Hello Neighbor in the Roblox

Hello Neighbor in the Roblox

  • hisse
  • Reload
  • Gameplay


📝 Bu oyun hakkında


Hello Neighbor in the Roblox
Hello Neighbor in the Roblox

🌟 Rating
4 / 5 of 1123 votes

Merhaba Komşu, talepleri yüksek olan ve şimdi gerçek olan Roblox’ta zafer kazanmış ve versiyonundan yoksun bir oyundur. Burada Roblox' umuz yok, ama buna çok benzeyen Kogama' nın. Bu oyunda göreviniz komşunun evinde yıkılmak ve haritanın her tarafına dağılmış tüm yıldızları bulmak. Bunu yapmak için, evin en yüksek yerlerine ulaşmanıza yardımcı olacak bir jetpack ile başlayacaksınız. Ayrıca, fişinizin iç kısmı gibi, komşunuzun evinin en uzak bölgelerini keşfetmenizi sağlayacak bir insansız hava aracını da sürebilirsiniz.
Bütün yıldızları aramak için evi araştırın ve komşunun sizi yakalamasına izin vermeyin, yoksa kaybolacaksınız. Ayrıca evden ayrılıp yıldızları bulmaya devam edeceğiniz etrafa bakabilirsiniz. Mümkün olduğu kadar çabuk gitmek için farklı araçlar kullanın ve bu göreve bir son verin.
Bunu yaparken, diğer oyuncuların sizinle aynı görevi yerine getirmek için odaya nasıl gireceğini göreceksiniz, ama endişelenmemelisiniz çünkü düşman değiller ve hatta Kogama' daki yıldızları bulmak ve Hello Komşusu Roblox stilini çözmek için işbirliği yapabilirsiniz.
Oyunun tadını çıkar Hello Neighbor in the Roblox, ücretsiz, bizim seçtiğimiz Roblox oyunlarımızdan biri.

🎮 Kontroller oynamakGamePlay Ekle

Diğer Roblox oyunları

Kogama: 25 Parkour SeviyesiBob hırsız 3Kogama Bankasını ÇalmakMinecraft KogamaBağırsaklar ve Glory: BulmacaHello Neighbor: PuzzleCoğrafya SınavHello Neighbor TrivialBob Soyguncu 4Mahjong'da BendyÖfkeli komşularÇılgın keskin nişancı atıcıÇernobil şehrini temizleCubeCraft KogamaKanlı KomşularMinecraft Kogama 2Captureflag.ioHarry Potter KogamaMetro Surfers: Bisiklet PatlamasıHırsız MücadelesiLamar Davis GTA 5 araba çalarakAraba çalarak Grand Theft Auto tarzıFügeye HırsızlarHırsızlar KatiliGrand Theft Auto 5Bankaları Çalmak: SimülatörüHırsız FPS MareşalMafyaKısa ömürPolis Peşinde YaşaMotosiklet polis GTA tarzı kovalayanSen eğlenceli bir öğretmensinAlman modasıHırsız vs PolislerParis'te moda pistHırsız mı yoksa Noel Baba mı?Japonya fashionista modaHarley Quinn Noel ÇaldıŞehirde HırsızlıkGrand Theft Auto GBA
Go to TOP