Legends Clash

Legends Clash

  • hisse
  • Reload
  • Gameplay


📝 Bu oyun hakkında


Legends Clash
Legends Clash

🌟 Rating
3.5 / 5 of 272 votes

Disney Kanalından bazı karakterler savaşçılara dönüştürüldü ve tüm düşmanlarını yenmek için güçlerini birleştirmeleri gereken oyuna alındı. Her birinin özel saldırılarını, düşman ordularını zayıflatmak ve seviyelerde ilerlemek için kullanmalısınız.
Prensipte sadece iki tane savaşçının kilidini açacaksınız ancak oyunda ilerledikçe daha fazlasını elde edebilirsiniz. Grubunuzu tamamlayan özel saldırılar da açılabilir ve bir seviyeye başlamadan önce savaşçıları ve Efsanelerin Çatışması' nın düşmanlarıyla yüzleşeceğiniz özel saldırıları seçebilirsiniz.
Oyunun tadını çıkar Legends Clash, ücretsiz, bizim seçtiğimiz Clash Royale oyunlarımızdan biri.

🎮 Kontroller oynamakGamePlay Ekle

Diğer Clash Royale oyunları

Boyamak için Royale ClashOrkların ÇatışmasıClash Royale: MektupGalaxy Savaş kesmekBedava AteşSilahlar ve Zafer KahramanlarıGüçlü VikingSlaim-ioViking YoluSavaş: Askeri TaktiklerUNO kart oyunuPUBG MobilKedileri vurSavaş gemisiAvalor Elena'nın büyük maceraYandere ve Senpai: YapbozVaporeon boyamak içinHamster eve gelSavaş Piksel Royale Çok OyunculuOyun Üçgeni'nin Pikan. IoÇılgın Rush IOPUBG Piksel 2Tetris 99BowRoyale.ioMoana ve Maui çevrimiçi boyamak içinGun BattleSavaş Royale ZombieKim kim FortniteDuty Mobile'ın ÇağrısıÇevrimiçi savaşSoyundan 2: Mal vs UmaDynamons WorldÜst üste 4Galaksiler arası savaş gemisiElsa ve Yasemin partilerden ayrıldılarLadybug Parti ve Disney prenseslerNuggetroyale. IoTenis ÇatışmasıGenç satrançLadybug: Bebeğin odasını dekore
Go to TOP