PUBG Piksel 2

PUBG Piksel 2

  • hisse
  • Reload
  • Gameplay


📝 Bu oyun hakkında


PUBG Piksel 2
PUBG Piksel 2PUBG Piksel 2PUBG Piksel 2PUBG Piksel 2

🌟 Rating
4.4 / 5 of 77 votes

PUBG Pixel' in yeni sürümü zaten web sitemize geldi, böylece Battle Royale macerasını tamamen geliştirmeye devam edebilirsiniz. Düşmanlarınızla yüzleşmek ve silah almak için uçaktan atlayıp harita üzerinde tercih ettiğiniz alana düşmek zorunda kalacaksınız.
Tüm oyuncuları bulabilmeniz ve harika bir son dövüşü gerçekleştirebilmeniz için bölgeyi küçülten ve hareket ettirecek olan fırtınaya dikkat etmelisiniz. Bize PUBG Pixel 2' yi getiren bu Savaş Royale' de rakiplerinizden kurtulun ve hayatta kalan son kişi olun.
Oyunun tadını çıkar PUBG Piksel 2, ücretsiz, bizim seçtiğimiz PUBG oyunlarımızdan biri.

🎮 Kontroller oynamakGamePlay Ekle

Diğer PUBG oyunları

Minecraft Savaşı RoyaleApex Efsaneleri ÇevrimiçiKask Royale IOSurviv. Io Savaş RoyaleSlaim-ioSon IOAcımasız savaş royaleCrazynite IOKadro Royale IOCraftnite.ioGangsterz IOBattle Royale OnlineSavaş Royale SurvivalBedava AteşFortnite Zombies onlineDuty Mobile'ın ÇağrısıGun BattleGarry's Mod freeNuggetroyale. IoYoHoHo IO: Korsan Savaş RoyaleBıçak Bıçakları IOAgario Battle RoyaleSavaş Royale ZombiePiksel Savaşı RoyaleFlappy Royale IOOyun Üçgeni'nin Pikan. IoÇılgın Rush IOKilitlenme çizTetris 99Fortnite çevrimiçiZombiecraft. Io: Minecraft dünyasında zombiPiksel Gun Apocalypse 3: MinecraftMinecraft GmodKarnage. IoBlade.ioFortnite IOSlither. IoSolucan Royale IOMario RoyaleBowRoyale.io
Go to TOP