Oyunlar, ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi oyunlar


Ücretsiz Sorular oyunları

BTS Testi: Grup hakkında ne kadar bilginiz var? Matematik Önemsiz Hollywood trivia Millonaire Quiz HD Zeka oyunu Dünya Bayrakları Testi Ülkeyi Bayrağına Göre Tahmin Edin Google Davası Torunları: Áuradon'ın en iyi tarzında bilgi yarışması Hello Neighbor Trivial Aşkı test et Diye sordu
Mario bros oyunlarıLuigi oyunlarıYoshi oyunlarıKarakterler yarat oyunlarıKlasikler OyunlarıCartoon network OyunlarıMario Kart oyunlarıLol sürpriz oyunlarıMacera oyunlarıSimler oyunlarıElbise oyunlarıKızlar oyunları

En geniş ücretsiz WWW.FANOYUNLAR.COM çevrimiçi koleksiyonu

Pokémon Guess Crash Bandicoot: Tahmin Eğer böceği nedir karakteri vardır? Harry Potter Testi: Hangi karaktersin? Salıncak şehir Pokémon hakkında ne biliyorsun Kim kim FNAF Harry Potter hakkında ne biliyorsun Genius Akinator Kim kim Fortnite Okulda Tom ve Angela ile konuşma FNAF Önemsiz Dragon Ball Quest Ouija Çevrimiçi Kim Kim?: Harry Potter Kim daha ünlüdür? Daha yüksek veya düşük Oyun Eğer Royale Clash bildiği gibi Kim Tahmin: Ladybug Iron Man' i ne kadar iyi tanıyorsun? Tekel İmparatorluğu Kim Gelmiş: FC Barcelona Fortnite hakkında ne biliyorsun? Minecraft Testi: Acemi misin yoksa profesyonel misin? Evcil Hayvan Numaramı Ver Kim kimin:? Royale Clash Halo hakkında ne biliyorsun Brainin Youtubers gelen ünlü ifadeler Coğrafya Sınav Kick Buttowski' nin karakterini tahmin et Kim? Disney Latino Mypetdog Numaralarını Besle Bil bakalım kim? Simpsonlar Hangi kedi memesin? Shrek hakkında ne biliyorsun? Güzel ve Çirkin: Cadı Okulu Kim Milyoner Olmak İster? 2019 Sürümü Sevgili Grim Reaper! Önemsiz Çevrimiçi Matematik Kaymağı Önemsiz Sınav Kim kim? Minecraft Quiz: Logolar oyunu Bisiklet yarışı ek Tahmin et Taht Oyunları Rombo: Özel Görev Gücü Mutlu aşk topları Trivia.io

Sorular oyunları çevrimiçi

Bu soruları cevaplayıp cevaplayamadığınızı kontrol edin 🔥

Sorular, görüntülenecek yaklaşık 101 ilgili oyun ile web sitemizde popüler bir aramayı ifade eder
Bunların hepsi, diğerlerinin yanı sıra, sorular, yanıtlar oyunlarıyla ilgili oyunlardır.

Trivia Oyunlarımızda bilginizi gösterin


Web sitesinin bu kategorisinde güncel olaylar hakkında ne kadar bilginiz olduğunu göstermek istiyorsanız kendinizi sudaki balık gibi hissedeceksiniz çünkü bilginizi çevrimiçi trivia oyunlarıyla test edeceğiz. Bu bilgi oyunlarında en sevdiğiniz dizi ve çizgi filmlerin çok kolay testlerinden efsanevi Kim Milyoner Olmak İster oyunlarına kadar her şeyi bulacaksınız. Bir dizi halinde geçen tematik trivia oyunlarından, video oyunu, anime vb.'den genel kültür bilginizi test edecek, aynı zamanda hem öğrenmek hem de eğlenmek için ideal olanlara kadar her şeye sahibiz.
Trivia oyunlarından bahsedecek olursak, genellikle İspanyolca'da "Kim daha ünlü?" şeklinde çevrilen viral oyun Higher or Lower Game'den bahsetmeden edemeyiz. Birçok YouTuber'ın oynadığı ve size iki seçenek sunacakları bir oyundur. Google'da ortalama olarak iki seçenekten hangisinin en çok aratıldığını bulmanız gerekecek, eğer doğru yaparsanız puan eklersiniz, kaçırırsanız kaybedersiniz. YouTube platformunda yer alan bir diğer viral oyun ise Google Feud. Bu oyunda bir Google aramasının başlangıcına sahip olacaksınız ve Google'ın hangi önerileri yaptığını tahmin etmeniz gerekecek. Hepsi ve çok daha fazlası trivia oyunları kategorisinde sizi bekliyor!
Son yılların en ünlü ve mobil platformlarda başarı kazanan trivia oyunlarından bir diğeri de Trivia'dır. Klasik Trivial'ın bir versiyonudur, ancak yeni bir görünüme ve herkesin bağımlısı olduğu çok eğlenceli bir oyun tarzına sahiptir. Kazanmak için dünyanın her yerinden insanlara karşı çevrimiçi çok oyunculu oyunlar oynamalı ve rakiplerinizden önce karakterleri toplamaya çalışmalısınız. Bunlar sadece trivia oyunları koleksiyonumuzda bulabileceğiniz oyun örnekleridir ve daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız web sitemizdeki bu kategoriye bir göz atın.

Zekanızı test edecek Trivia Oyunları


İnternetteki bilginizi sınayacak en ilginç soru zorluklarıyla yüzleşmeye hazır olun. Clash Royale Hakkında Ne Kadar Biliyorsunuz, Merhaba Komşu Hakkında Ne Kadar Biliyorsunuz veya Fortnite Hakkında Ne Kadar Biliyorsunuz gibi bizim tarafımızdan oluşturulan tematik oyunların keyfini çıkarın.
Tüm dünyanın bayraklarını öğrenmek veya matematik sorularını öğrenmek gibi diğer oyunlar daha eğiticidir. Boş zamanınızı nasıl geçirmek istediğinizi siz seçersiniz ve aralarından seçim yapabileceğiniz 100'den fazla trivia oyununa sahip olursunuz. Dilediğiniz kadar deneyin ve çevrimiçi bilgi yarışması oyunlarımızda kimin en iyi puanı aldığını görmek için bunları arkadaşlarınızla paylaşın.