Oyunlar, ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi oyunlar

Ücretsiz Wwe oyunları 💪🤼

WWF Hayır Merhamet (Avrupa) (Rev A) WWF WrestleMania 2000 (Japonya) WWF Tutumu (ABD) WWF Royal Rumble WWF WrestleFest (ABD Tecmo) Muscle Bomber Duo Ultimate Team Savaşı Rakip Okullar Güreş kardeşler Simpsonlar: Güreş Güreş: Robot Yüzük Body Builder Yüzük Dövüşü WWE: Kim o?
Kavga oyunlarıÖlümüne kavga oyunlarıAksiyon oyunlarıBoks oyunları2 oyuncu oyunlarıSüper kahramanlar oyunlarıTekken oyunlarıKarate oyunları

💪🤼 Ücretsiz Wwe oyunları içeren geniş koleksiyon 🏆🥇

Marvel Süper Kahramanlar Japonca versiyonu Güreş Aksiyon Boya John Cena Bulmaca: WWE Evrensel Şampiyonası Oyun Boks UFC Dövüş Maç Yapboz Eğlence için mücadele Güreşmek Çevrimiçi Donald Trump ile epik kavgalar Wwe güreşçileri: Fandejuegos bulmaca

Roblox OyunlarıKarakterler yarat oyunlarıKavga oyunlarıÖlümüne kavga oyunlarıFortnite oyunlarıSimler oyunlarıTetris oyunlarıAksiyon oyunları

Wwe oyunları çevrimiçi 🎮

🚀 WWE'nin yıldızları sizi bekliyor 🔥

Wwe oyunları ile ilgili, tarayıcınızdan indirmeden keyfini çıkarabileceğiniz + 22 ücretsiz oyunumuz var. Her yaş için seçilmiş virüssüz.

💪🤼%100 ÜCRETSİZ Oyunlar, Wwe oyunları, Wwf den, Boksörler den, çabalamak den, Güreş den, Savaş den, Boks den, Savaşçılar den, Wrestlemania den 🏆🥇🎮.💪 WWE nedir? 🤼
WWE'nin ne olduğunu bilmeyen herhangi bir fikri olmayan kişi varsa, şüpheleri gidermenin ve web sitemizdeki ücretsiz çevrimiçi maceraların tadını çıkarmaya başlamanın zamanı geldi. WWE (World Wrestling Entertainment), ana nişini profesyonel güreş olan bir Amerikan eğlence şirketidir. 50 yılı aşkın süredir faaliyet gösteriyorlar ve sonunda bünyelerine kattıkları rakipleriyle nasıl yüzleşeceklerini biliyorlar.
Bu aslında bir dövüş sporu değil, gösteri ve eğlenceye yönelik olduğu için bir gösteridir. Dövüşler senaryoludur ve profesyonel dövüşçüler tarafından gerçekleştirilen tehlikeli hareketleri içeren koreografiye sahiptir. Kökleri rekabetçi sporlara dayanmasına rağmen, kendileri WWWE'yi bir spor eğlence ürünü olarak tanımladılar.
Bu fabrikadan çıkan pek çok tanınmış yüz var ama şüphesiz Hulk Hogan, 1980'lerde dünya çapında güreşe büyük bir patlama yaşatmayı başaran en temsili isimlerden biri. Ancak tek kişi o değil; Randy Orton, Triple H, John Cena veya The Rock (ünlü Hollywood oyuncusu) WWE'de en çok tanınan isimlerden bazıları. Artık bu eğlenceli çevrimiçi WWE oyunlarında bunların hepsini halledebilirsiniz.
💪 WWE Oyunları Nasıl Oynanır? 🤼
WWE'nin video oyunlarına geçiş yapması uzun sürmedi ve dövüş teması mevcut oyunların mekaniğine mükemmel bir şekilde uyarlandı. Hiç şüphesiz WWE'de göreceğiniz en gerçek dövüşler, tüm zamanların en sevdiğiniz güreşçilerini seçip onlarla birlikte bu maceraya atılabileceğiniz bu eğlenceli oyunlarda gerçekleştireceğiniz dövüşler olacaktır.
Mekanikler basittir ve çevrimiçi maceranıza başlamak için bir dövüşçü seçmeniz yeterlidir. Rakiplerin geri kalanıyla yüzleşeceksiniz ve kazanmak için onların dövüş becerilerini ve en olağanüstü hareketlerini kullanmalısınız. Üstelik son çıkan WWE 2K oyunlarında WWE dünyasıyla alakası olmayan karakterlere karşı savaşabileceğimiz oyun modları da yer alıyor.
Klasik konsollarda başarılı olan en klasik oyunlardan, yalnızca internette keyfini çıkarabileceğiniz tamamen yeni oyunlara kadar en eğlenceli WWE oyunları web sitemizde. WWE oyunları kataloğumuza bir göz atın ve çevrimiçi olarak en iyi WWE dövüşlerini yeniden yaşamanızı sağlayacak 20'den fazla oyunun keyfini çıkarın.
💪 En İyi WWE Savaşları sitemizde yayınlanacak 🤼
Bu bölümde güreşle ilgili tüm oyunları ve WWE kahramanlarını bulabilirsiniz. En sevdiğiniz karakterlerle yarışmalar ve dövüşler yapmaktan keyif alacaksınız. Rakiplerinizin düşerek veya teslim olarak düşmesini sağlayarak, onların en karakteristik dövüş hareketlerini yeniden yaratacaksınız. World Wrestling Entertainment'tan ilham alan, güreş dışındaki karakterleri görebileceğiniz, bu tarzda savaşlar yapabileceğiniz, diğer klasik oyunlarda en başarılı WWE karakterleriyle kendi kişiliğine uyarlanmış oynayabileceğiniz ve daha birçok şeyi yapabileceğiniz çok sayıda çevrimiçi oyunumuz var. Bizimle güreş ringine çıkın ve en iyi yarışmacılar kazansın.