Oyunlar, ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi oyunlar


Ücretsiz Alaaddin oyunları

Agrabah'ta Aladdin ile koşun Aladdin GBA Aladdin oyunu Aladdin ve Cin Online Oyun Aladdin ve Jasmine aşk öpücüğü Elsa ve Yasemin: Çiftte Selfie Aladdin: Arap Gecesi Aladdin: Prens Koşusu Yasemin: Valentine Cheating Yasemin ve Elsa: Okul Modası Disney Prensesleri Disney World Güzellik ve Spa Seansı Sailor Moon gibi Disney prenseslerini giydir
Lol sürpriz oyunlarıHamile oyunlarıCartoon network OyunlarıKarakterler yarat oyunlarıElbise oyunlarıKızlar oyunlarıMucizevi uğur böceği oyunlarıYüksek canavar OyunlarıManikür oyunlarıDisney OyunlarıModa oyunlarıTorunları oyunları

En geniş ücretsiz WWW.FANOYUNLAR.COM çevrimiçi koleksiyonu

Yasemin, Anna, Elsa ve Aurora festivali EDC Vegas katılmak Onun yılbaşı partisi Ariel Belle ve Yasemin Savaş kalça Disney prensesleri hop Şehrin dört prensesi Prenses Yasemin: Moda Etkileyen Komik prensesler: Fandejuegos bulmaca Disney Prensesleri: Güzellik Youtube kullanıcılarının Yasemin: Okula Dönüş İçin Büyü Disney Prenses: Noel Arendelle Aladdin süslemeleri Prensesler: Bahar Gala Elbiseleri Yasemin: Sonbahar Bak Disney Prensesleri: Moda Kraliçesi Prenses Yasemin'i gördün Disney Prensesleri: Çifte Randevu Eşleri ile Elsa ve Jasmine Selfie'nin eğlenceli Disney Prensesleri: Satıştaki Rakipler Rapunzel ve Yasemin: Kırların tadını çıkarın Moana: Prensesler için yat partisi Disney Prensesleri: Noel Sakalları

Alaaddin oyunları çevrimiçi

Aladdin ile Agrabah şehrini keşfedin 🔥

Alaaddin, görüntülenecek yaklaşık 32 ilgili oyun ile web sitemizde popüler bir aramayı ifade eder
Bunların hepsi, diğerlerinin yanı sıra, aladdin, jasmine oyunlarıyla ilgili oyunlardır.

Aladdin Oyunlarında Disney'in en güzel aşk hikayesini yeniden yaşayın


Uzakdoğu'da, çölün kumları arasında halkını yöneten padişah, iyi bir insan olmasına rağmen görevlerini, yalnızca güç peşinde koşan ve halkı pek umursamayan danışmanı Cafer'e devreder. Sadece hayatta kalmak veya başkalarına yardım etmek için ihtiyaç duyduğu şeyleri çalan, büyük kalpli genç bir hırsız olan Aladdin'i burada buluyoruz.
Bir gün bu çocuk kendisini hazinelerle dolu bir mağaraya götürecek başka bir hırsızın peşinde bulur. Bu kadar zenginlikle karşı karşıya kalan bu çocuk, biraz şans eseri almaya çalışırken fark edilir ve kaçmak zorunda kalır, ancak eline bir lamba geçebilir. Bilmediği şey ise bu lambanın sadece güzel bir nesne olmadığıdır, çünkü onu ovaladığında içinde ona üç dilek hakkı vermeye hazır bir cin belirir.
Oğlan bu dileklerini, bir gece yollarının kesiştiği ve kendisine saray surlarının dışındaki hayatı gösterdiği padişahın kızı güzel Yasemin'i ele geçirmek için kullanacaktır. Padişahla yaptığı bu görüşme danışmanı Cafer'in öfkelenmesine neden olur ve Yasemin ile evlenip bir sonraki padişah olma planlarını boşa çıkarmamak için genci öldürmeye çalışır.

İnternette başarıya ulaşan Aladdin Oyunlarını tanıyın


Aladdin, Disney dünyasının klasik karakterlerinden biridir ve başarısı o kadar büyüktü ki kısa sürede video oyunları dünyasına adım attı. En ünlü oyunu PlayStation platformunda çıkan ve en nostaljik ve deneyimli insanların bugün hala hatırladığı gerçek bir başarıydı. İşin güzel yanı, web sitemize geri döndü ve çevrimiçi retro konsol simülatörleri sayesinde bu yoğun macerayı yeniden yaşayabilirsiniz. Agrabah sokaklarında Aladdin'in yakalanmamasına yardım edecek ve onun bir video oyununa alınmış tüm hikayesini yaşayacaksınız.
Bulabileceğiniz tek şey bu değil ve Prenses Jasmine de genel halkımız ve özellikle de kadınlar arasında çok popüler. Tek başına veya diğer arkadaşlarıyla birlikte birçok Disney prensesi giydirme ve makyaj oyununun kahramanı olacak. Bu oyunlar Disney prenseslerini daha modern bir dünyanın içine sokup onları gerçek liseli gençler olarak bizlere sunduğu için çok eğlenceli.
Deneyimleyebileceğiniz tek hikaye bunlar değil ama şimdi de her şeyi vermek istemiyoruz. İşe koyulsanız ve web sitemizdeki 30'dan fazla Aladdin oyununu keşfedseniz iyi olur.

Aladdin'in kaçıramayacağınız Maceraları


Aladdin çok yetenekli bir çocuk, özellikle konu kraliyet muhafızlarından kaçmak olduğunda ve bu, onun oyunlarında en saf Subway Surfers stilinde görebileceğimiz bir şey. Muhafızların bizi yakalamaması için Agrabah sokaklarında engellerden kaçınarak yürümek zorunda kalacağız. Aksiyon oyunlarından bazıları Aladdin: Prince Run ve Aladdin: Arabian Night'tır.
En çok ilginizi çeken oyunla başlayabilirsiniz, çevrimiçi Aladdin oyunlarından oluşan bu derlememizde eğlence bitmesin diye gerisi her zaman sizi bekliyor olacak.