Oyunlar, ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi oyunlar


Ücretsiz Dora kaşif oyunları

Kaşif Dora: Yaramazlık Dora ve Arkadaşları: Büyülü Deniz Kızı Macerası Dora Farkı Bul Dora Explorer Kaşif Dora: Korsan Domuz Hazine Avı Kim o Nickelodeon Moda spor ayakkabılar Altın Çizme 2020 Prensesler için Eskimo moda Baby Hazel: Bir amigo kız olarak giydir Temiz ve kış botları Redesigning Elsa Rapunzel ve Dünya Kupası 2018 için Rusya'ya gitmek Moana
Pençe devriyesi oyunlarıLol sürpriz oyunlarıÇocuklar OyunlarıCartoon network OyunlarıNickelodeon oyunlarıDisney Oyunlarıçiftlikler oyunlarıYüksek canavar Oyunları

Ücretsiz Dora kaşif oyunları içeren geniş koleksiyon

Bebek Hazel bir metalurji gibi elbiseler Eğlenceli bir arkeolog olarak Baby Hazel Şükran günü partisi için Baby Hazel elbiseler Baby Hazel: Marangoz Olarak Çalışmak Baby Hazel Eğlenceli hayvanat bahçesinde çalışın Arkadaşları ile kayak yapmak için Baby Hazel'i giydir Tesisatçı olarak Baby Hazel Tiki Taka'yı çalıştır Bebek ela tenis uygulamaları Bebek ela elbise kutusu Baby Hazel: Yağmurlu günlerin tadını çıkarın Baby Hazel heykeltıraş takıyor Baby Hazel bir beyzbol oyuncusu

Cuphead oyunlarıHamile oyunlarıPençe devriyesi oyunlarıLol sürpriz oyunlarıCartoon network OyunlarıMucizevi uğur böceği oyunlarıKızlar oyunlarıElbise oyunları

Dora kaşif oyunları çevrimiçi

Öğrenin ve Explorer Dora ile oynamak 🔥

Dora kaşif, görüntülenecek yaklaşık 25 ilgili oyun ile web sitemizde popüler bir aramayı ifade eder
Bunların hepsi, diğerlerinin yanı sıra, bot ayakkabı, kasif dora oyunlarıyla ilgili oyunlardır.

Kaşif Dora Oyunlarına Hoş Geldiniz


Dora ile oynayın ve öğrenin! Bu genç ve çekici kaşif 7 yaşındaki Dora ve evcil hayvanı Boots'a (5 yaşındaki mor maymun) bazı gezilerinde eşlik edin ve çok zenginleştirici ve eğitici bir macera yaşayın. Bu seri, Dora ile cesur dersler öğrenecekleri ve aynı zamanda dil öğrenecekleri okul öncesi çocuklar için oluşturuldu, İngilizce versiyonunda Dora küçüklere İspanyolca öğretiyor, İspanyolca ve Latin Amerika versiyonunda ise İngilizce öğretiyor. Dora ve Boots harita sayesinde maceralarında ilerliyorlar ama her zaman izleyicilerinin yardımına ihtiyaç duyuyorlar. Yol boyunca sık sık başkalarının dostu olan ve Dora ile Boots'un maceralarına devam etmek için ihtiyaç duyduğu nesneleri çalan bir tilki olan düşmanları Swiper ile karşılaşırlar.
Minikler Kaşif Dora'ya bayılıyor ve dizisinin bölümleri oldukça etkileşimli ve izleyicileri her zaman katılmaya davet ediyor. Oyunları geride kalmayacak ve Dora'nın tamamen galip gelmesini sağlamamız gereken eğlenceli maceralarla bizi şaşırtacaklar. Birçoğunda ona sadık arkadaşı Boots eşlik edecek, diğer durumlarda arkadaşı Diego ile gidebilir veya Kaşif Dora oyunlarının en eğlenceli maceralarını tamamen tek başına karşılayabilir.

Çevrimiçi Maceralarında Dora, Boots ve Haritaya Katılın


Kaşif Dora serisinin bölümleri çok basittir ve hepsi çok net bir düzeni takip eder. Dora her bölümde seyahat ederken bir sorunla karşılaşacak. Araması gereken bir şeyi kaybetmiş olabilir ya da sadece Boots'a bir görevde yardım etmesi gerekiyor. Ancak bazen nereden başlayacaklarını bilemiyorlar ve Dora, gizemi çözmesine yardımcı olmak için birçok kez onlara başvuracağından izleyiciyle etkileşim tam da bu noktada devreye giriyor. Aynı şekilde, maceralarını sona erdirmek için onlara yol boyunca rehberlik edecek olan arkadaşlarına Harita'yı bildirmeleri gerekecek.
Dora the Explorer oyunları da çok basittir ve basit bir bakışla küçüklerin bile kontrolü kolay hale gelecektir. Bu oyunlardan bazıları Kaşif Dora'nın macera arayan 7 yaşında bir kız olduğu klasik maceralarında geçiyor. Ancak Kaşif Dora'nın büyük bir değişim gördüğümüz bir dizide rol alan 11 yaşında genç bir versiyonu da var. Aynı şekilde canlı aksiyon Kaşif Dora filmi de bir ergen olarak tasvir ediliyor, dolayısıyla Kaşif Dora oyunlarını bu görselle görmek mantıklı.
Bunların hepsini sitemizde bulacaksınız ve keyfini çıkarmaya başlamak için yalnızca İnternet bağlantısı olan bir cihaza ihtiyacınız olacak bu çevrimiçi oyunlarda sizi Dora'nın maceralarını gerçekleştirmeye davet ediyoruz.

Kızlar ve Erkekler için Kaşif Dora Oyunları


Kaşif Dora'yı kız odaklı bir karakter olarak kategorize eden tuhaf bir düşünce var ve bu doğru değil. Bu Peppa Pig'de de oluyor ve öyle görünüyor ki, eğer ana karakter kadınsa seyircinin de kadın olması gerekiyor. Hiçbir şey gerçeklerden bu kadar uzak olamaz, Kaşif Dora dünyanın her yerindeki erkekler ve kızlar tarafından seviliyor ve oyunları istisnasız hepsine yönelik.
Erkekler ve kızlar, bu temada kaçıramayacağınız 25'ten fazla oyunun bulunduğu web sitemizin bu kategorisini oluşturan en iyi Kaşif Dora oyunlarının tadını çıkaracaklar.