Oyunlar, ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi oyunlar


Okçular: Rüzgarın Efendisi

Okçular: Rüzgarın Efendisi

Okçular: Rüzgarın EfendisiOkçular: Rüzgarın Efendisi oyunları

Kebapçı EvoWars.io Kalamar Oyunu Mücadelesi Çevrimiçi Robot Kahraman Şehir Simülatörü 3D PoopieMan Kıyameti Tapınak Baskıncısı Dev Aranıyor Blok Kafaları Aramızda Çevrimiçi Baskı Free Fire 2 - Mini Royale 2 Mario Sonic: Smash Remix 1.1.0 Sahtekar PUBG Mobil Smash remix Kalamar Oyunu WWF Hayır Merhamet (Avrupa) (Rev A) Dragon Ball Z: Nihai Savaş 22 Smash Remix 1.2.2 Super Smash Bros 64 On Line Pokémon Safir Mortal Kombat 4 Sailor Moon: Bishoujo Senshi (Japonya) Tekken 3 Sonik sınırlar Undertale Kalamar Mücadelesi Oyunu Örümcek Adam Süper Kahraman Pj Maskeleri: Uluyan Saldırı WWF WrestleMania 2000 (Japonya) Marvel Super Heroes vs Street Fighter (970625 ABD) GTA' da Demir Adam Kalamar Oyunu Pro Kalamar Oyunu
Mario bros oyunlarıKlasikler OyunlarıÖrümcek Adam oyunlarıKaza bandicoot oyunlarıYoshi oyunlarıKarakterler yarat oyunlarıCuphead oyunlarıMario Kart oyunlarıAksiyon oyunlarıKavga oyunlarıSimler oyunlarıBoks oyunları

Ekran görüntüleri

Okçular: Rüzgarın Efendisi Okçular: Rüzgarın Efendisi🌟 Oran oyunu
13 oydan 5 /5
Okçular: Rüzgarın Efendisi

Okçular: Rüzgarın Efendisi

Bu Aksiyon oyununun ücretsiz bir çevrimiçi oyunudur.


Rüzgarın efendisi meteorolojik olayların amacını değil kontrolünü göstermek zorunda olduğumuz bir ok ve yay oyunudur. Atış otomatik ve oyuncumuz atış gücü ve açısına karar verecek. Misyonumuz oku rüzgarın yardımıyla yönlendirmek olacak ve bunun için PC' nin faresini veya mobil cihazın dokunmatik ekranını kullanacağız.
Onları yenmek ve üstesinden gelinceye kadar seviyeye devam etmek için hedeflerinizi vurmalısınız. Rakibiniz size üç kez vurursa oyunu kaybedersiniz ve tekrar denemeniz gerekir. Okçular ve oklar bu oyun ile rüzgarın bir ustası ol.
Okçular: Rüzgarın Efendisi indirmeden ücretsiz oynayın , tek başınıza veya arkadaşlarınızla oynamanın keyfini çıkarabilmeniz için seçtiğimiz Aksiyon kategorisindeki bir oyundur.
Oyun yüklendi ve tarihle güncellendi: 2024-04-16T11:21:05+00:00


Oynamak için kontroller