Oyunlar, ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi oyunlar


Ücretsiz Süper kahramanlar oyunları

Wonder Woman: Robot Rumble Venom: Hero Street Fighting oyunu Çatı Üstü Savaşları Çevrimiçi DC Super Hero Girls: Eşleştir Hombre de Hierro SuperHeroMerge Küçük süper kahramanlar Süper Aksiyon Kahramanı Uğurböceği Bebek PJ Maskesi VS Romeo Pj Maskeleri: Uluyan Saldırı GTA' da Demir Adam
Cuphead oyunlarıÖrümcek Adam oyunlarıAksiyon oyunlarıPençe devriyesi oyunlarıKarakterler yarat oyunlarıCartoon network OyunlarıLol sürpriz oyunlarıNickelodeon oyunlarıSimler oyunlarıMucizevi uğur böceği oyunlarıElbise oyunlarıSüper kahramanlar oyunları

En geniş ücretsiz WWW.FANOYUNLAR.COM çevrimiçi koleksiyonu

Cat Noir Uğur Böceği kurtardı PJ Maske vs Wolverines Örümcek Adam Mysterio Koşusu Yenilmezler: Hydra Dash PJ Maskeleri: Ninjalinos' u Yakala Ladybug bulmaca html5 Marvel Super Heroes vs Street Fighter Online Örümcek Adam: Horizon High'da Tehlike Uğur Böceği: Heroine VS Princess Uğur Böceği ve Kedi Noir Maker Ragdoll Spiderman Tehlike Günü!: Henry Danger Ladybug: Fantezi Makyaj Süper Geç Güçlü DC Süper Kahraman Kızlar: Süper Geç Kırmızı Hulk Marvel vs Capcom: süper kahramanların çatışması (980123 ABD) Kaptan Amerika: Kalkan Grevi Teen Titans Go: Eğitim Kulesi İnanılmaz Hulk: Şehri Kurtar Örümcek adam askısı Kahraman Savaşları IO Pepsiman Ben 10: Heroes Zaman Yenilmezler: Taktikler Dress Up Uğur Böceği: Süper Kahraman VS Good Girl örümcek Adam eve dönüş Örümcek Adam VS Gergedan Bulmaca: Örümcek Adam Buluşması Uğurböceği ve Barbie Süper Kahramanlar: Gizli Yüzler Ben 10 Parkour Ben 10 Kaçış Rota Yenilmezler Endgame Wolverine: Adantium Öfkesi Batman Shadow Combat Batman: Sokak Gücü Kurtarmaya Ben 10 Thundermans Tetris Dress Up Wonder Woman Süper kahraman kızlar yemek kavgası Iron Man' i ne kadar iyi tanıyorsun? Tehlike vs Thunder: Boyama Thor: Patron Savaşları Uğur böceği: Noel alışverişi Örümcek Adam ile uçun Henry Danger'in Tetris'i Teen Titans Go: Gece Parlatıcı

Süper kahramanlar oyunları çevrimiçi

PC ve Android'de süper kahramanların tüm güçleri 🔥

Süper kahramanlar, görüntülenecek yaklaşık 96 ilgili oyun ile web sitemizde popüler bir aramayı ifade eder
Bunların hepsi, diğerlerinin yanı sıra, super kahramanlar, kahramanlar oyunlarıyla ilgili oyunlardır.

Web sitemizde bu Oyunlarda rol alan Süper Kahramanlarla tanışın


Süper kahramanlar figürü neredeyse bir asırdır ortalıkta dolaşıyor ve çizgi roman dünyasında ortaya çıktıklarından beri başarıları, kesinlikle iyi tanıyacağınız yeni karakterlerle birlikte büyüdü ve büyüdü. Bu süper kahramanlar, çoğu durumda bu yeteneklerini iyilik yapmak için kullanacak ve dünya vatandaşlarının huzurunu bozmak isteyen kötü adamlarla yüzleşecek insanüstü güçlere sahip insanlardır.
Süper kahramanların bir diğer ortak özelliği de, hepsinin veya hemen hemen hepsinin korunması gereken gizli bir kimliğe sahip olmaları veya gerçekte kim oldukları öğrenilirse ailelerini ve arkadaşlarını tehlikeye atacak olmalarıdır. Süper kahramanlar, insan kökenli olmayan karakterler (uzaylılar, mitolojik tanrılar, robotlar, hayaletler vb.), doğal kökenli veya mutantlar (Wolverine veya Cyclops bunlara örnektir), bilimsel bir deneyin sonucu (Örümcek Adam, Flash, Deadpool) olabilir. ), Hulk vb.) veya güçlerini ileri teknoloji (Iron Man veya yüzüğüyle dahili Green) aracılığıyla elde edebilirler.
Şüphesiz süper kahramanlar dünyasında öne çıkan iki fabrika var; bunlar Marvel ve Comic DC. Bu süper kahramanların kendi kategorileri var ama onları burada da görmek yaygın olacak. Bu çevrimiçi süper kahraman oyunlarında en sevdiğiniz karakterlerle en iyi çevrimiçi maceralara hazır olun.

Süper Kahraman Oyunlarımızda Kötüleri Yenin


Karşılaşılacak bir kötü adam olmadan hiçbir süper kahraman hikayesi yoktur ve bu yüzden onlar da neredeyse ana kahramanlar kadar önemlidir. Kötü adam, belirli bir gruba veya şehre zarar verme güdüsü olan kişidir. Uzaydan gelip insan ırkını yok etmek isteyen veya benzeri birçok kötü adam var. Pek çok hikayede süper kahramanların nasıl evrimleşerek kahramana dönüştüklerini gördük.
Kötü adamlar süper kahramanlarla benzer özelliklere sahiptir, tek farkı onların tamamen zıt bir motivasyona ve yönteme sahip olmalarıdır. En iyi bilinen kötü adamlardan bazıları Superman'den Lex Luthor, Spiderman'den Green Goblin veya Batman'den Joker'dir; ancak bu çevrimiçi süper kahraman oyunlarının ana parçası olacak olanların katılacağı çok daha fazlası var.
Web sitemizde yer alacak ve kazanmak için tüm becerilerinizi kullanmanız gerekecek bu hikayelerde kötü adamlara karşı kendi mücadelenizi başlatın. Dünya tehlikede ve onu kurtaracak beceriye sahip bir süper kahramana ihtiyacı var, o sen misin?

Kaçıramayacağınız Süper Kahraman Oyunları


Bu kategoride sizlere sunduğumuz bu süper kahraman oyunlarında onlarla maceralar yaşayabilecek ve tüm zamanların en ünlü süper kahramanları hakkında ne kadar bilgi sahibi olduğunuzu test edebileceksiniz. Batman, Superman veya Power Rangers gibi tanınmış karakterlerin yanı sıra, daha çok çocuklara yönelik olan Uğur Böceği veya PJ Maskeleri gibi diğer günümüz süper kahramanlarıyla da savaşacaksınız.
Web sitesinin bu bölümünde toplanmış 100'den fazla süper kahraman oyunu var ve bunların hiçbirini kaçırmanızı istemiyoruz. Ayrıca bunu tamamlamak için Marvel kategorisine veya çok daha fazlasını bulacağınız DC Comics oyunları kategorisine göz atabilirsiniz.