Oyunlar, ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi oyunlar


Sepet ve Top

Sepet ve Top
Sepet ve Top oyunları

Basketbros.io Top Basketbolu 4 Doğrusal Basketbol Şehir Topu Dunkin Smaç Fırçası Basketbol Master Sarmal atlama 3d Beş çember Nickelodeon Yıldız Basketbol Sonik sepet macerası Basketbol öpüşme Sokak Basketbol Baş Sporlar: Basketbol Sokak atıcı Basketbol şampiyonu öfkesi Basketbol.io Monsterz Sepeti Hile Çemberleri Ball Pass 3D Basketbol Efsaneleri 2020 Basketbol Efsaneleri Sepet Basketbol Şutu Top Basketbolu Arcade Çemberler Meyve Toplayıcı Basketbolda süper kahramanlar Basketbol sokağı Basketbol yıldızlarıyla oynamak Topu 3D spiral merdivenlerden aşağı sürün Flappy top Komik sepet yap
Basketbol oyunlarıYetenek oyunlarıSpor Dalları oyunlarıBubble shooter oyunları

Ekran görüntüleri

Sepet ve Top Sepet ve Top🌟 Oran oyunu
40 oydan 4.3 /5
Sepet ve Top

Sepet ve Top

Bu Basketbol oyununun ücretsiz bir çevrimiçi oyunudur.


Basketbol antrenmanı yapacağız ama özel bir şekilde, çünkü bu klasik bir oyun ya da sadece topu potaya sokmak olmayacak. Yön imleci üzerindeki okları kullanarak topu kontrol etmeniz ve sepete ulaşana kadar yol boyunca bulduğunuz tüm engellerden kaçınmanız gerekecek.
Zıplamak için boşluk çubuğunu kullanmanız, daha fazla ivme kazanmak için ise buna tekrar tekrar basmanız gerekir. Yol boyunca seviyeyi mükemmel bir şekilde tamamlamak için almanız gereken toplam üç yıldız bulacaksınız. Ayrıca gol atmak ve yıldızları almak için topun yörüngesini belirlemeniz gereken nişan alma seviyeleri de vardır. Basket and Ball oyununun bize getirdiği basketbolun bu versiyonunu oynayın.
Sepet ve Top indirmeden ücretsiz oynayın , tek başınıza veya arkadaşlarınızla oynamanın keyfini çıkarabilmeniz için seçtiğimiz Basketbol kategorisindeki bir oyundur.
Oyun yüklendi ve tarihle güncellendi: 2024-04-16T11:21:05+00:00


Oynamak için kontroller

GAMEPLAYS, YOUTUBEMario bros oyunlarıKlasikler OyunlarıRoblox OyunlarıMario Kart oyunlarıÖrümcek Adam oyunlarıYoshi oyunlarıKarakterler yarat oyunlarıÖlümüne kavga oyunlarıSimler oyunlarıFortnite oyunlarıCartoon network Oyunları2 oyuncu oyunları