Oyunlar, ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi oyunlar


Ücretsiz Hayret oyunları

Marvel süper kahramanları Marvel vs Capcom: süper kahramanların çatışması (980123 ABD) Kaptan Amerika: Kalkan Grevi Wolverine: Adantium Öfkesi Iron Man' i ne kadar iyi tanıyorsun? Thor: Patron Savaşları Marvel Süper Kahramanlar Japonca versiyonu çöp adam süper kahraman Örümcek Adam Süper Kahraman Marvel Super Heroes vs Street Fighter (970625 ABD) GTA' da Demir Adam Örümcek Adam Mysterio Koşusu
Mario bros oyunlarıKaza bandicoot oyunlarıÖrümcek Adam oyunlarıÖlümüne kavga oyunlarıKarakterler yarat oyunlarıMucizevi uğur böceği oyunlarıAksiyon oyunları2 oyuncu oyunlarıKavga oyunlarıSimler oyunlarıHayret oyunlarıBoks oyunları

En geniş ücretsiz WWW.FANOYUNLAR.COM çevrimiçi koleksiyonu

Yenilmezler: Hydra Dash Aramızdaki Avengers JoJo'nun Tuhaf Macerası Harekete Geçmek Marvel Super Heroes vs Street Fighter Online Örümcek Adam: Horizon High'da Tehlike Ragdoll Spiderman Kırmızı Hulk İnanılmaz Hulk: Şehri Kurtar Kahraman Savaşları IO Salıncak şehir Yenilmezler: Taktikler örümcek Adam eve dönüş Örümcek Adam VS Gergedan Bulmaca: Örümcek Adam Buluşması Süper Kahramanlar: Gizli Yüzler örümcek adam kanca kurtarma FNF Vs Spider Man Yenilmezler Endgame Venom: Hero Street Fighting oyunu X-Men: Atomun Çocukları Çatı Üstü Savaşları Çevrimiçi Süper Kahramanlar Topu The Incredible Hulk: Chitauri Yayından Kaldırma Örümcek Adam ile uçun Kaptan Amerika doktorda Aquaman: Atlantis' e yarış Harikası kadın Disney Prensesleri Süper Kahramanlar Comic Canavarlar 3D mücadele Demir Adam: Paraşütle atlama Piksel Çiz: Kahramanlar örümcek adam kurtarma SuperHeroMerge Karanlık Anka kuşunu giydir Süper Kahraman Domuzları Başlat Süper kahramanların giydirilmesi Süper kahraman tahmin Prenses Marvel ya da DC X Men VS Sokak Dövüşçüsü Favori kahramanların zanaat macerası İntihar Kadrosu çift bulur

Hayret oyunları çevrimiçi

Marvel Süper Kahramanları yeniden bir araya geldi 🔥

Hayret, görüntülenecek yaklaşık 54 ilgili oyun ile web sitemizde popüler bir aramayı ifade eder
Bunların hepsi, diğerlerinin yanı sıra, kaptan amerika, marvel, kaptan harikası, xmen, thor, orumcek adam oyunlarıyla ilgili oyunlardır.

Web sitemizdeki En İyi Marvel Oyunları


Marvel fabrikası, dünya çapında milyonlarca insanı fetheden süper kahramanlardan oluşan bir evren yarattı. Halkı eğlendirmek için bir çizgi roman olarak doğan şey, aşamalara bölünmüş birçok filmde beyazperdeye ulaştı. Örümcek Adam, Demir Adam, Thor gibi tanınmış kurgu karakterlerden ve ekranlarımızı dolduran daha birçok kahramandan bahsediyoruz. Web sitemizin bu bölümü sayesinde mini oyun dünyasındaki tüm bu karakterleri ve daha birçok karakteri bulacaksınız.
Marvel evreninin süper kahramanları dünyanın yarısını fethetti ve onların maceraları, beyazperdede ilk kez gösterilen yeni maceralarla hâlâ mevcut. Diğerlerinin yanı sıra Örümcek Adam, Kaptan Amerika veya Catwoman veya Wonderwoman gibi süper kahramanlar gibi hikayeler onlardan geldi. The Avengers veya X-Men gibi son derece popüler hale gelen süper kahraman gruplarını da unutmamak gerekir.
Başarıları sadece çizgi roman, televizyon ve sinema dünyasında görülmedi, aynı zamanda video oyunları da bu süper kahramanların maceralarını, sizin baş kahraman olmanız gereken çok eğlenceli hikayeler yaratmak için kullandı. Nintendo, PlayStation veya XBOX gibi büyük platformlarda Marvel süper kahramanlarının hikayelerini konu alan düzinelerce oyun var ancak internette bir çizgi roman kahramanı olmanın tüm adrenalini hissetmenizi sağlayacak birçok Marvel oyunumuz da var. 50'den fazla Marvel oyunu içeren seçeneklerimizi deneyin ve bu eğlenceli çevrimiçi deneyimin keyfini çıkarın.

Bu oyun kategorisinde buluşan Marvel Süper Kahramanları


Marvel evreni çok geniştir ve 50 yılı aşkın bir süredir, süper kahramanlar ve özel yeteneklere sahip insanları içeren, bir düşmanı yok etmek için kullanılacak en muhteşem hikayelerle halkı memnun ettiklerini hesaba katarsak bu normaldir. kötü adamlar olarak bilinen, bir şehrin sakinlerini veya tüm dünyayı tehlikeye sokar.
Marvel dünyası o kadar çok dönüş aldı ki, bir zamanlar kötü adamlar olan kişiler artık rehabilite edildikleri ve tarihin iyi tarafına getirildiklerinden beri süper kahraman gruplarının bir parçası oldular. Bu oyun koleksiyonunda sizlere sunduğumuz hikayelerde rol alacak tüm Marvel karakterlerinden söz edemeyiz çünkü çok fazla var ama Örümcek Adam, Hulk, Kaptan Amerika, Thor, Demir Adam gibi karakterlere de mutlaka isim vereceğiz. vesaire. Onları mükemmel bir şekilde tanıyacaksınız. X-MEN, Yenilmezler veya Fantastik Dörtlü gibi süper kahraman gruplarını unutmadan.
Bu kategoriyi oluşturan Marvel oyunlarında hepsi bir araya geliyor ve hayal edebileceğiniz en güçlü kötü adamlarla karşı karşıya gelirken onların süper güçlerini test etmeniz gerekecek. Bu maceralardan hiçbirini kaçırmayın ve başka bir Marvel süper kahramanı olabileceğinizi gösterin.

Marvel Oyunlarındaki En Güçlü Kötü Adamlarla Savaşın


Marvel dünyası hakkında konuştuğumuzda en çok ilgiyi çekenler süper kahramanlar oluyor ama... kötü adam olmasaydı süper kahraman ne olurdu? Bu nedenle web sitemizde Marvel'ın karanlık tarafının başrolde olduğu hikayeleri de bulacaksınız. Filmdeki kötü adamların da sizlere sunacağımız bu Marvel oyunlarında temel bir rolü var.
Konuyu fazla uzatmayacağız ve sizleri Marvel çizgi romanlarından en sevdiğiniz karakterlerin süper güçlerini test edeceğiniz 50'den fazla oyundan oluşan Marvel oyunları koleksiyonumuzla baş başa bırakıyoruz.