Tom ve Jerry

Tom ve Jerry Oyun
diğerleri Tom ve Jerry Oyun

Diğer ücretsiz oyunlar
Tom ve Jerry Oyun

Tom ve Jerry Oyun

Tom ve Jerry başarı reaps fantastik animasyon serisi bugün bile ve prova oyuncular olarak onlara sahip mini oyunlar ve biz sayfanın bu bölümde topladık. Tom kedi ev, ya bir evcil kedi ya da basit ilgisizlik, o Jerry aynı evde birlikte yaşayan fare avlamak istiyor gibi açlık, görevini yerine getirmek için. Jerry kedi rahatsız seven küçük ama çok zeki bir fare, ama onun asıl tutkusu peynir ve mutfağa onların serüvenlerini almak istiyoruz. Tom iyi bitirmek fare veya kedi hantallığı kurnaz yoluyla, asla bu durumdan kaçınmak ve tuzaklar koymak deneyin ve onlar tarafından vurulduktan biter olacaktır.

Bölümlerin arsa Tom Jerry yakalamak istiyor ve Jerry ikisi arasında sürekli bir mücadele anlamına Tom, uzak nasıl çalıştığını görmek için olacaktır. en oyunlar eşit olacaktır ve bazı onun büyük düşmanı yakalamak için kedi yardım etmek zorunda kalacak yolda, sizi bekliyor ve bir kez ve herkes için onu bitirmek için rakibinizden daha akıllı olacak tuzaklar kaçtı var .

Diğer oyunlarda, size Kemirgen size tuzak O'na kötü bir kedi için oluşturulan silah ya da aygıtları kullanmak için yardımcı olmalıdır bunun için avcılık kedi önlemeye yardımcı olabilir. Ayrıca size mutlaka yardıma ihtiyacınız olacak platformları ve labirentine dolu seviyelerde kaçmak için en iyi şekilde söyleyebilirim.

Eğer birini veya diğerini yardım arasında karar veremiyorsanız, ayrıca onlara hayat vermek için farklı renklerde bunları renklendirmek ve hatta serinin iki resim arasındaki farkları bulmak için onlarla birlikte oynayabilirsiniz. hayvanlar içinde çok insan duygusu var olmadığı gibi, bu hayvanların ve onların tuhaf alışkanlıkları hakkında öğrenebileceğiniz her şeyi öğrenin. Eğer fantastik eğlence ve oyunlar Tom ve Jerry ile başlayabilirsiniz tercih ne olursa olsun!diğer oyunları aramayı deneyin