Stacky Hayvanat Bahçesi

Stacky Hayvanat Bahçesi

  • hisse
  • Reload
  • Gameplay


📝 Bu oyun hakkında


Stacky Hayvanat Bahçesi
Stacky Hayvanat BahçesiStacky Hayvanat BahçesiStacky Hayvanat BahçesiStacky Hayvanat Bahçesi

🌟 Rating
0 / 5 of 0 votes

Gelin ve bu hayvanlarla en yüksek kuleyi yaratmaya çalışacağımız bir oyun olan Stacky Zoo' daki tüm orman hayvanları ile oynayın. Hayvanları platforma düzgün bir şekilde yerleştirmeli ve kulemizi mümkün olduğunca yükseğe kaldırmalıyız.
Hayvanat bahçesindeki tüm hayvanları hiçbiri düşmeden istifleme konusunda büyük bir yetenek göstermemiz gerekecek. Bu olursa, ilerlemeyi kaybedeceğiz ve önceki rekorumuzu yenmek için yeni bir oyuna başlamamız gerekecek. Stacky Zoo oyununda yaratmamız gerekecek olan hayvan kulesi ile gökyüzüne yükselin.
Oyunun tadını çıkar Stacky Hayvanat Bahçesi, ücretsiz, bizim seçtiğimiz hayvanlar oyunlarımızdan biri.

🎮 Kontroller oynamakGamePlay Ekle

Diğer hayvanlar oyunları

Koala SlingNeon Snake.ioKöpekbalığı saldırısıHayvanı tamamlaFareyi besleAyılar aşkSmash karıncalarOrmanı ezberlemekSafari: Hayvanları besleHayvan yarışmasıAyılarla eğleninGüzel tavşanımıza iyi bakHayvanlar bağlayın: Onet KyodaiŞişman hamsterİnek sütüGüzel sincaplarımıza iyi bakınKomik hayvan diş hekimiBalinayı kurtarTilki Ülkesi 2Şef Kurbağa: Mutfak YoluPara kazanmış domuzFish3D.ioSonsuz kurbağa atlamaDenizin altında baloncuklar esiyorOink çalıştırmak3 Panda' yı KurtarınMaymun tekmeGüzel pandaya iyi bakKüçük Denizkızı Evcil Hayvan MağazasıRabid RabbitPrenses Elsa ve onun ejderhasıKarda sincapKuşları hareket ettirYıkılan domuzGarip yılanAç Kurbağayı besleDenizde balık yerken eğleninWorms Zone FunnyEğlenceli patlamaMilyoner Timsahı
Go to TOP