Oyunlar, ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi oyunlar

Ücretsiz Sokak dövüşçüsü oyunları 👊🕹️

Street Fighter Alpha: Warriors Düşleri SNK vs. Capcom Milenyumun Maçı Street Fighter 2 Remastered Sürümü Deadpool Ücretsiz Dövüş Street Mayhem Beat 'em up X Men VS Sokak Dövüşçüsü Street Fighter II Karışımı Street Fighter Plus EX 2 Dragon Ball Z: Nihai Savaş 22 Marvel süper kahramanları Marvel Super Heroes vs Street Fighter (970625 ABD) Street Fighter III Yeni Nesil
Klasikler OyunlarıKavga oyunlarıçarşı OyunlarıÖlümüne kavga oyunlarıAksiyon oyunlarıBoks oyunları2 oyuncu oyunlarıTekken oyunları

👊🕹️ Ücretsiz Sokak dövüşçüsü oyunları içeren geniş koleksiyon 🥋🌍

JoJo'nun Tuhaf Macerası Tekken 1 Tekken 2 Marvel Super Heroes vs Street Fighter Online Street Fighter II Oyun Salonu Street Fighter 2: Şampiyon Sürümü Street Fighter Alfa 3 Savaşçıların Kralı 99 Çöp Adam Sokak Dövüşü Street Fighter: 2 Sonsuz Dövüş: Tay Fu 2 Chibi savaşçısı Marvel Süper Kahramanlar Japonca versiyonu Street Fighter Çılgınlığı Geliştirilmiş Sokak Dövüşü Çöp Adam Sokak Savaşçısı Battlemaniacs'ta Battletoads Dövüşçü Efsaneleri İkilisi

Mario bros oyunlarıKlasikler OyunlarıCuphead oyunlarıÖrümcek Adam oyunlarıYoshi oyunlarıKarakterler yarat oyunlarıKaza bandicoot oyunlarıKavga oyunları

Sokak dövüşçüsü oyunları çevrimiçi 🎮

🚀 Tüm sokak dövüşçüleri burada buluşuyor 🔥

Sokak dövüşçüsü oyunları ile ilgili, tarayıcınızdan indirmeden keyfini çıkarabileceğiniz + 30 ücretsiz oyunumuz var. Her yaş için seçilmiş virüssüz.

👊🕹️%100 ÜCRETSİZ Oyunlar, Sokak dövüşçüsü oyunları, Savaş den, Sokak kavgaları den, Kavgalar den, Arcade den, şampiyonluklar den, Mega drive den, Eğlence den 🥋🌍.👊 Street Fighter: İlk Harika Dövüş Oyunu 🕹️
Japon şirketi Capcom, bu video oyunu temasındaki diğer oyunların yolunu açan dövüş oyununu geliştirmekten sorumluydu. Üstelik ilginçtir çünkü Street Fighter'ı ünlü yapan ilk oyunu değildi, bunu atari makinelerinde gerçek bir devrim olan Street Fighter II ile başardılar. Ayrıca Street Fighter'da yayınladıkları devam filmleri ve SNK veya Marvel Comics gibi diğer serilerden karakterlerin yer aldığı crossover'lar da meşhurdu.

Street Fighter'ın başarısı yalnızca video oyunu destanıyla sınırlı kalmadı, o kadar popüler oldu ki çoğu hayranın kaçırmak istemeyeceği filmler, televizyon dizileri ve sonsuz satışlar üretti.

Oyunun mekaniği basitti, genellikle rakibin canını zayıflatmak için saldırılar düzenlemek zorunda kaldığınız bire bir dövüşlerdi. Her karakterin rakiplerini yenmek için kullanabileceği özel becerileri ve teknikleri vardı. Bu sadece saldırmakla ilgili değil, aynı zamanda hasar almaktan kaçınmanıza yardımcı olacak savunma teknikleri de var. Daha sonra X-Men VS Street Fighter veya Street Fighter'ın geçişleri gibi biraz farklı versiyonlar buluyoruz.

👊 En İyi Dövüşler Street Fighter Oyunlarında yaşanacak 🕹️
Tarihteki en iyi dövüş oyunu hakkında konuşmaya gelince genellikle pek çok tartışma olur; en iyi yarışmacılar Street Fighter ve Tekken'dir. Gerçek şu ki bu durum zevklere göre çok değişiyor ama inkar edilemeyecek şey Street Fighter'ın dövüş oyunlarında bir önce ve sonraya damgasını vurduğu. Çapraz hareketleri veya yön hareketleri ve düğme kombinasyonlarını gerçekleştirebilmenin yanı sıra, özel vuruşları gerçekleştirmek için düğme kombinasyonları oluşturmada öncüydüler.

Ayrıca kombolardan, yani rakibin kendisini savunma olanağına sahip olmadan doğrudan rakibe bağlanan darbe serilerinden ilk bahsedenler de onlardı. Kombinasyonlar kısa sürede yayıldı ve bunları oynanışına dahil etmeyen hiçbir dövüş oyunu yok. Başta da söylediğimiz gibi, Street Fighter II seriye en çok fayda sağlayan oyundu, ayrıca büyük şöhretine de sahipti ve bunun nedeni kısmen bu sürümde artık herhangi bir karakteri birlikte dövüşmek için seçebiliyor olmanızdı. ve yalnızca ilk taksitteki uygun kişiler olan kahramanlar Ryu veya Ken değil.

Gördüğünüz gibi Street Fighter'ın tarihin en iyi dövüş oyunu olup olmadığına karar veremiyoruz ancak Street Fighter gibi dövüş oyunlarında artık hepimizin gerekli olduğunu düşündüğü temel mekanikleri tanıtma konusunda öncü olduğu sonucuna varabiliriz.

👊 Eğleneceğiniz Street Fighter mini oyunları 🕹️
Bu noktaya kadar Street Fighter'ın bir oyun olduğundan bahsettik, ancak size Street Fighter mini oyunlarının en iyisini sunmak için buradayız, o yüzden artık onlardan bahsetmenin zamanı geldi. Size söylediğimiz gibi dövüş oyunları, Street Fighter'ın yaratıcılarının tanıttığı mekaniklerden çok şey öğrendi ve internette bu oyunların çok eğlenceli versiyonlarını da bulabileceğiz.

Bunun bir örneği, Stickman'ın yer aldığı Street Fighter oyunu ve karakterlerinde bize çok fazla eğlence sağlayacak diğer dövüş oyunlarıdır. Bunlara çevrimiçi retro konsol simülatörleri sayesinde sitemize gelen klasik Street Fighter oyunlarını da eklemeliyiz. Artık X-Men VS Street Fighter'ın en iyi dövüşlerini veya Marvel Super Heroes ile Street Fighter arasındaki geçişleri yeniden yaşayabilirsiniz. Tüm bunlar ve çok daha fazlası web sitemizde ve indirmeye gerek kalmadan, Street Fighter Online oyunlarının en iyilerinin keyfini çıkarabilirsiniz.