Oyunlar, ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi oyunlar


Ücretsiz Candy crash oyunları

Aramızda kaza şeker ezmek Kalamar oyun kazası Among Us: Match 3 Hawaii Maçı 3 Çerez Patlaması Çılgınlığı Şeker ezmek canavar Jewels Blitz 4 Paw Crush Ben Luna Crush Kwami Uğur Böceği Crush Freddy Crush
Mario bros oyunları Luigi oyunları Örümcek Adam oyunları Karakterler yarat oyunları Cuphead oyunları Yoshi oyunları Kaza bandicoot oyunları Cartoon network Oyunları Mario Kart oyunları Lol sürpriz oyunları Simler oyunları Manikür oyunları

En geniş ücretsiz WWW.FANOYUNLAR.COM çevrimiçi koleksiyonu

Candy Sonic Ezilme blokları Goku ortadan kaldırmak Doraemon Crush Emoji Crush Komik Şeker Eşleme Maç Arenası Şeker Kuşları Şeker maç şeker ezme tarzı Kırma çizgi film Finn ve Jake ile easyjet zamanı Çiftlik: Paylaşmak için sevindirdi Köpek Patlaması: Crush Yolculuğu Ücretsiz Crush Jewel Cadılar Bayramı Crush Mücevher ezmek Şekeri ücretsiz oyna Ücretsiz meyve çiftliği Fisch Connect Deluxe Şeker patlaması Sushi Crush Noel sahne arkasında parçala Patlayıcı oyuncak kutuları Eski arabaları eşleştir Karga taşlar Okul Partisi 3 Lüks mücevherleri takın Eğlenceli takı Kimyasal Bir Eşleşme3 Zombi Gemisi Cadılar bayramının tadını çıkar Sushi Barı Şekerleri ezmek: Candy Crush Style Tatlı Şeker Mania Canavar kek yiyor Crush Şekerleri Noel kaç Noel bloğu kazası 2019

Candy crash oyunları çevrimiçi

Klasik Candy Crush'ta şekerlemeye katılın 🔥

Candy crash, görüntülenecek yaklaşık 50 ilgili oyun ile web sitemizde popüler bir aramayı ifade eder
Bunların hepsi, diğerlerinin yanı sıra, candy crush oyunlarıyla ilgili oyunlardır.

Candy Crush Oyunları web sitemize geliyor


Candy Crush, aynı şekerden üç veya daha fazlasını sıraya koyma oyunudur. Bilgisayarınızın veya PC'nizin masaüstü ekranından Tablet veya Akıllı Telefona oynatılabilir. Göreviniz renkli şekerleri ortadan kaldırmak olacak çünkü her seviyede bir çözüm bulmak için hedefinize ulaşmanız gerekecek. Bazılarında her renkten belirli sayıda şekerin elenmesi, bazılarında ise arkadaki viskoz maddenin bitirilmesi olacaktır. Şekerleri ortadan kaldırmak için üçünü eşleştirmeniz gerekiyor ancak daha fazla şekerden oluşan kombinasyonlar yaparsanız patlama vb. yapabileceğiniz bazı özel şekerler elde edebilirsiniz. Candy Crush'un tüm eğlencesi web sitemizde keyfini çıkarmanız için bilgisayarınıza geldi.
Orijinal Candy Crush oyunu, video oyunları dünyasında yaygın olarak görülen mekaniklere sahip mobil platformlar için doğmuştu ancak buna rağmen rengi ve bu tür Bejeweled oyununa getirdiği yenilikler nedeniyle büyük bir başarı elde etti. Kaybolmaları için aynı renkteki en az 3 şekeri yan yana dizmeniz gerekir; ancak 3'ten fazlasını eşleştirirseniz özel şekerlerin, bombaların ve çok daha fazlasının kilidini açabilirsiniz.
Aylardır Play Store'da en çok indirilen şey haline gelen bu oyun hakkında oluşturulmuş en iyi çevrimiçi versiyonlarla Candy Crush oynamak için ihtiyacınız olan her şeyi web sitemizde öğrenin.

Candy Crush Oyununun en iyi çevrimiçi versiyonları


Candy Crush oyununun büyük popülaritesi, birçok mini oyun geliştirme şirketinin maceralarını kopyalamak için ona odaklandığı anlamına geliyor. Bu kategoriyi, seveceğiniz 50'den fazla Candy Crush oyununun yer aldığı, bazılarında Uğur Böceği, Goku veya Paw Patrol gibi çizgi film dünyasının tanınmış karakterlerinin yer alacağı bu kategoriyi bu şekilde oluşturmayı başardık.
Web sitemizdeki Candy Crush oyunları arasında şüphesiz bu harika oyunun özünü en iyi yakalayanlar Match Arena ve Cookie Blast Mania'dır. Her ikisi de şiddetle tavsiye edilir ve Candy Crush tarzı oyunları seviyorsanız bunlar idealdir. Ama sadece bunlar değil, size söylediğimiz gibi, web sitemizde 50'den fazla Candy Crush oyunu var ve artık hepsinin keyfini tamamen ücretsiz ve indirmeden çıkarabilirsiniz. Şekerleri sıralayın ve çevrimiçi Candy Crush oyunlarında karşınıza çıkan tüm zorlukların üstesinden gelin.