Oyunlar, ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi oyunlar


Beş çember

Beş çember
Beş çember oyunları

Basketbros.io Top Basketbolu 4 Doğrusal Basketbol Şehir Topu Dunkin Smaç Fırçası Basketbol Master Sarmal atlama 3d Nickelodeon Yıldız Basketbol Sonik sepet macerası Basketbol öpüşme Sokak Basketbol Baş Sporlar: Basketbol Sokak atıcı Basketbol şampiyonu öfkesi Basketbol.io Monsterz Sepeti Sepet ve Top Hile Çemberleri Ball Pass 3D Basketbol Efsaneleri 2020 Basketbol Efsaneleri Sepet Basketbol Şutu Top Basketbolu Arcade Çemberler Meyve Toplayıcı Basketbolda süper kahramanlar Basketbol sokağı Basketbol yıldızlarıyla oynamak Topu 3D spiral merdivenlerden aşağı sürün Flappy top Komik sepet yap
Basketbol oyunlarıYetenek oyunlarıBubble shooter oyunlarıSpor Dalları oyunları

Ekran görüntüleri

Beş çember Beş çember Beş çember🌟 Oran oyunu
4 oydan 3.8 /5
Beş çember

Beş çember

Bu Basketbol oyununun ücretsiz bir çevrimiçi oyunudur.


Five Hoops, bitiş çizgisine ulaşmak için gerektiği kadar çok gol atan ilk oyuncu olmak için diğer iki oyuncuya karşı yarışacağımız bir basketbol oyunudur. Bir noktayı işaretlemek ve birkaç adım atmak için sepete nişan alın ve ateş edin, bu da sizi hedefe yaklaştırır.
Seviyeyi tamamlamak ve bir sonrakinin kilidini açmak için farklı mesafelerden topa vuran ilk oyuncu olduğunuzdan emin olmalısınız. Five Hoops adlı bu eğlenceli basketbol oyununda bizi ön plana çıkaracak engellerden ve zorluklardan kaçınmaya hazır olun.
Beş çember indirmeden ücretsiz oynayın , tek başınıza veya arkadaşlarınızla oynamanın keyfini çıkarabilmeniz için seçtiğimiz Basketbol kategorisindeki bir oyundur.
Oyun yüklendi ve tarihle güncellendi: 2024-04-16T11:21:05+00:00


Oynamak için kontroller

GAMEPLAYS, YOUTUBEMario bros oyunlarıKlasikler OyunlarıRoblox OyunlarıMario Kart oyunlarıÖrümcek Adam oyunlarıYoshi oyunlarıKarakterler yarat oyunlarıÖlümüne kavga oyunlarıSimler oyunlarıFortnite oyunlarıCartoon network Oyunları2 oyuncu oyunları