Oyunlar, ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi oyunlar


Sonik 2XL

Sonik 2XL
Sonik 2XL oyunları

Sonic 1' de Avcı Kuyrukları Sonic Primo SHC 2023 Demosu Sonic Battle Çoklu Evren Paketi Sonic' in Destansı Görevi Sonic 3' te Film Sonic Sonic 3 Knuckles Ama Komik Güçlendirmelerle Süper Sonik Yeni Sonic 2 Maceraları Sonic: Klasik Kahramanlar Sonic 1' de Süper Sonik ve Hiper Sonik Sonic 2 kahramanları Sonic 3 Tamamlandı Süper Mario 64 Sonic Sürümü Sonic 3 Sonic Advance 2 Beyaz sonik Süper Mario Sonic Smash Remix 1.1.1 Sonic Knuckles' taki Beyaz Sonik Sonic Advance Sonic ve Ashuro Sonic CD Sonic Advance 3 Sonic 3 ve OVA Sonic Sonic 2 - Yıldönümü Sürümü Sonic'te Gölge: On Line Sonic: Kirpi 4 Sonic 3' te Modern Sonic Sonic 3. EXE ve Knuckles Sonic 1: Takım Macerası Sonic.EXE Üzüntü Sonic 3 ve Knuckles Tag Ekibi Sonik Nesiller 2
Mario bros oyunlarıKlasikler OyunlarıKaza bandicoot oyunlarıÖrümcek Adam oyunlarıYoshi oyunlarıLuigi oyunlarıMario Kart oyunlarıTetris oyunlarıPlatformlar oyunlarıSatranç oyunlarıKariyer oyunlarıMetro Sörfçüleri oyunları

Ekran görüntüleri

Sonik 2XL Sonik 2XL Sonik 2XL🌟 Oran oyunu
4785 oydan 4.6 /5
Sonik 2XL

Sonik 2XL

Bu Sonik oyununun ücretsiz bir çevrimiçi oyunudur.


Sonic 2 XL'de, orijinal oyun Sonic the Hedgehog 2'den Kaptan Bozo ve Ranger tarafından SEGA için oluşturulmuş bir hack bulacağız. Retro konsol simülatörleri sayesinde şimdi tekrar keyfini çıkarabileceğiniz çok eğlenceli bir versiyon.
Bu maceranın hikayesi, altın yüzüklerin soğan halkalarıyla değiştirildiği, böylece Sonic'in yüzükleri her aldığında, bundan ölene kadar gitgide şişmanlayacağıdır. Yüzükleri kaldırmaktan kaçının yoksa Sonic'in şişmanlığı ilerlemenizi ve zıplama yeteneğinizi yavaşlatır. Sonic 2 XL macerasını denemeye cesaretin var mı?.
Sonik 2XL indirmeden ücretsiz oynayın , tek başınıza veya arkadaşlarınızla oynamanın keyfini çıkarabilmeniz için seçtiğimiz Sonik kategorisindeki bir oyundur.
Oyun yüklendi ve tarihle güncellendi: 2024-04-16T11:21:05+00:00


Oynamak için kontroller

GAMEPLAYS, YOUTUBE