ücretsiz candy crash oyunlar

50 50 ;dan fazla Candy crash oyunları indirmeden çevrimiçi olarak ücretsiz oynayınEn geniş ücretsiz Candy crash oyunları çevrimiçi koleksiyonu


ücretsiz candy crash oyunlar

Candy crash oyunları çevrimiçi

Klasik Candy Crush'ta şekerlemeye katılın 🔥


Candy crash, görüntülenecek yaklaşık 50 ilgili oyun ile web sitemizde popüler bir aramayı ifade eder
Bunların hepsi, diğerlerinin yanı sıra, candy crush oyunlarıyla ilgili oyunlardır.
Bu Candy Crush Saga oyunlarının ve diğer çevrimiçi sürümlerin her bir seviyesinin hedefine ulaşmak için şekerleri aşağıdan yukarıya veya soldan sağa hareket ettirin.

Candy Crush Oyunları web sitemize geliyor


Candy Crush, aynı şekerden üç veya daha fazlasını sıraya koyma oyunudur. Bilgisayarınızın veya PC'nizin masaüstü ekranından Tablet veya Akıllı Telefona oynatılabilir. Göreviniz renkli şekerleri ortadan kaldırmak olacak çünkü her seviyede bir çözüm bulmak için hedefinize ulaşmanız gerekecek. Bazılarında her renkten belirli sayıda şekerin elenmesi, bazılarında ise arkadaki viskoz maddenin bitirilmesi olacaktır. Şekerleri ortadan kaldırmak için üçünü eşleştirmeniz gerekiyor ancak daha fazla şekerden oluşan kombinasyonlar yaparsanız patlama vb. yapabileceğiniz bazı özel şekerler elde edebilirsiniz. Candy Crush'un tüm eğlencesi web sitemizde keyfini çıkarmanız için bilgisayarınıza geldi.

Orijinal Candy Crush oyunu, video oyunları dünyasında yaygın olarak görülen mekaniklere sahip mobil platformlar için doğmuştu ancak buna rağmen rengi ve bu tür Bejeweled oyununa getirdiği yenilikler nedeniyle büyük bir başarı elde etti. Kaybolmaları için aynı renkteki en az 3 şekeri yan yana dizmeniz gerekir; ancak 3'ten fazlasını eşleştirirseniz özel şekerlerin, bombaların ve çok daha fazlasının kilidini açabilirsiniz.

Aylardır Play Store'da en çok indirilen şey haline gelen bu oyun hakkında oluşturulmuş en iyi çevrimiçi versiyonlarla Candy Crush oynamak için ihtiyacınız olan her şeyi web sitemizde öğrenin.

Candy Crush Oyununun en iyi çevrimiçi versiyonları


Candy Crush oyununun büyük popülaritesi, birçok mini oyun geliştirme şirketinin maceralarını kopyalamak için ona odaklandığı anlamına geliyor. Bu kategoriyi, seveceğiniz 50'den fazla Candy Crush oyununun yer aldığı, bazılarında Uğur Böceği, Goku veya Paw Patrol gibi çizgi film dünyasının tanınmış karakterlerinin yer alacağı bu kategoriyi bu şekilde oluşturmayı başardık.

Web sitemizdeki Candy Crush oyunları arasında şüphesiz bu harika oyunun özünü en iyi yakalayanlar Match Arena ve Cookie Blast Mania'dır. Her ikisi de şiddetle tavsiye edilir ve Candy Crush tarzı oyunları seviyorsanız bunlar idealdir. Ama sadece bunlar değil, size söylediğimiz gibi, web sitemizde 50'den fazla Candy Crush oyunu var ve artık hepsinin keyfini tamamen ücretsiz ve indirmeden çıkarabilirsiniz. Şekerleri sıralayın ve çevrimiçi Candy Crush oyunlarında karşınıza çıkan tüm zorlukların üstesinden gelin.Topladığımız tüm Candy crash oyunları koleksiyonunu çal

+ Oyun kategorileri