Maç ArenasıEmoji Crushşeker yağmurŞeker maç şeker ezme tarzıCandy Rain 2Goku ortadan kaldırmakCandy LandKomik Şeker EşlemeÇerez Patlatma ManiaCanavar kek yiyorCrush ŞekerleriFisch Connect DeluxeCadılar bayramının tadını çıkarŞekerleri ezmek: Candy Crush StyleTatlı Şeker ManiaLüks mücevherleri takınEğlenceli takıCadılar Bayramı CrushKimyasal Bir Eşleşme3Zombi GemisiKarga taşlarSushi BarıSushi CrushŞekeri ücretsiz oynaÜcretsiz Crush JewelÜcretsiz meyve çiftliğiTatlı Tatlı SagaOkul Partisi 3şeker Crushşeker ezmek pro


Diğer Candy Crush Saga oyunları

Pet Rescuet çevrimiçiMücevher ezmekBen Luna CrushFreddy CrushKöpek Patlaması: Crush YolculuğuFinn ve Jake ile easyjet zamanıMy Love ŞekerLuna ve Matteo öpüşmek üzerePaw CrushDoraemon CrushŞeker KuşlarıPatlayıcı oyuncak kutularıDisney Prensesleri: Oscar'lardaKwami Uğur Böceği CrushBubble Shooter SagaCandy Crush'ta KoşuPrincesses: Impress CrushCreeper crush

Candy Crush Saga Oyun

Klasik Candy Crush'ta şekerlemeye katılın

Şeker Crush güzellikler bir oyun, aynı üç veya daha fazla uyum olduğunu. Masaüstü bilgisayar ekranından veya Tablet PC veya akıllı telefona oynayabilirsiniz.

Sıkıntı geçirin ve Candy Crush oynamak için olsun. Sen hizalama olur ve en iyi arkadaş veya fanlar fandejuegos ile satın alarak en yüksek puana sahip harika kırarak sınırlarını teşkil edecek.

Farklı Şeker Crush. Biz sadece en iyi ve en tüm oyun dünyasının oynadığı göstermektedir. Sen en iyisini hak ve biz orada en iyi oyunları ve mini oyunların keyfini burada.

Eğer masaya bilgisayarınızdan oynarsanız, sadece fareyi kullanmak gerekir. Eğer onlar hizaya gelecek şekilde taşımak ve istediğiniz konuma sürükleyin istiyorum ve kilitli bloklar kırabilir tatlı seçmek zorunda. Her seviye için bir zaman sınırı var ve mantıklı süre dolmadan önce tüm blokları açmak zorunda.

Eğer tablet veya akıllı telefonunuzdan oynarsanız sadece güzellikler taşımak ve sürüklemek için parmağınızı kullanın gerek. Seni eğlenmek ve büyük harcama umuyoruz.

Şeker bulmacalarını çözmek için şekerleri alttan üste doğru veya soldan sağa hareket ettirin

Go to TOP