Devriye yavrularını kurtarmayaPAW Karakol bulmaca html5Kung Fu devriye CubsPaw CrushYavrular çiftlik tasarrufPaw Patrol TenisPaw Patrol KorsanPaw Patrol BoyaPaw Patrol BouncePAW Patrol: Devriye CubsPaw Patrol GitPaw Patrol Gizli YıldızPaw Patrol Yüz SpaPaw Patrol Bay Patrol AventuraPaw Patrol oyunlar


Diğer PAW Patrol oyunları

Nickelodeon Jr: Limonata StandıRyder Pokémon Git yakalamakBir bebek doğurmaPaw Patrol'de Beş Gece

PAW Patrol Oyun

Paw Patrol ile Bahía Aventura'ya seyahat edin

Biz en iyi online oyun Köpek Karakol veya İngilizce PAW Karakol sunuyoruz. Onlar küçük yavru televizyon hakkında daha çok moda olan öğrenebilirsiniz eğlenceli ve eğitici oyunlardan birkaçı.

Eğer onları daha iyi tanımak, böylece Burada biraz Devriye yavrularını konuşun. Canina oniki karakterler içerebilir Bu devriye, Ryder adında bir oğlan on yıl ve adlandırılmış onbir sevimli yavru: Marshall, moloz, Chase, Rocky, Zuma, Skye, Everest, Cali, Wally ve Gallileta.

Hepsi Macera Bay, sakinlerinin iyiliği ve mutluluğu taşan çok tuhaf bir şehirde yaşamak, ama bazen komşular belaya ve PAW Karakol yavrularını onların yardımına geliyor. Her yavru benzersiz bir yeteneği vardır ve sadece bu şehrin yaşayanları yardımcı olabilir.

Ryder, on yıllık bir çocuk ve onun cep telefonu bir çağrı yoluyla kentin aciliyet almıştır. O telefonunuzda görmenize yardımcı Bahia Aventuras acil kenti devriye Köpek Patrol gönderme sorumludur.

Nickelodeon- ի աշակերտների patrol- ը պետք է լուծի Bahía Aventura- ի խնդիրները

Go to TOP