ücretsiz platformlar oyunlar

316 316 ;dan fazla Platformlar oyunları indirmeden çevrimiçi olarak ücretsiz oynayınEn geniş ücretsiz Platformlar oyunları çevrimiçi koleksiyonu


ücretsiz platformlar oyunlar

Platformlar oyunları çevrimiçi

Platformların klasik oyunları geliyor 🔥


Platformlar, görüntülenecek yaklaşık 316 ilgili oyun ile web sitemizde popüler bir aramayı ifade eder
Bunların hepsi, diğerlerinin yanı sıra, platformlar oyunlarıyla ilgili oyunlardır.
Farklı platformlarda koşarak ve zıplayarak seviyeleri ilerletin, düşmanlardan sıyrılın ve bize sunacak muhteşem hikayelerin üstesinden gelmek için maceranın her aşamasının sonuna ulaşın.

Platform Oyunları Nelerdir?


Platform oyunları, ilerlemek için tüm dikkatimizi ve enerjimizi vermemiz gereken, en bağımlılık yaratan oyunlardan biridir. Bu tür, ilerlemek için düşmanlardan kaçınırken veya silahla ateş ederken bir platformdan diğerine atlamamızı gerektiren çok sayıda oyun nedeniyle bu adı alır. Ayrıca hata yapıp düşersek ölebileceğimiz için çok dikkatli olmalıyız. Bu türden pek çok oyun var, ancak bazıları Super Mario gibi türde bir önce ve sonra damgasını vurdu.

Platform oyunlarnın klasik özellikleri arasında sağa veya sola yatay kaydırma modu da bulunuyor ve oyunu tamamlamak için bazı nesneleri toplamamız gerekecek. Platform oyunlarnın altın çağı şüphesiz 80'li yıllardı ancak günümüzde de popülerliği hala oldukça güncel. Elbette günümüzün en büyük trendi olan 3D platform video oyunlarna ulaşana kadar yıllar içinde büyük bir evrim geçirdiler.

Web sitemizde harika bir öğleden sonrayı eğlenceli bir şekilde geçirebileceğiniz çevrimiçi platformlardan çok çeşitli mini oyunlara sahibiz. Bu platform oyunları kategorisi, web sitemizde tamamen ücretsiz ve indirmeden keyfini çıkarabileceğiniz 300'den fazla oyundan oluşur.

Tüm zamanların en ünlü Platform Oyunları


Bu tür oyunların öncüsü sayılan muhteşem Super Mario Ros'un ortaya çıkışından bu yana platform oyunlarının oldukça popüler hale gelen bir tür olması şaşırtıcı değil. Bunlar, zorluk dereceleri değişen seviyelerden oluşan ve oyuncunun engellerden, düşmanlardan kaçması ve nesneleri toplaması gereken video oyunlarıdır. Ana görev, bir sonraki seviyenin kilidini açmak için her seviyenin sonuna ulaşmaktır.

Elbette bu tanımla birden fazla oyun akla geliyor ve platform video oyunları zaman içerisinde kendini korumayı başarmış bir temel. Spyro, Crash Bandicoot veya Sonic the Hedgehog gibi harika klasiklerden Little Big Planet veya Yooka-Laylee gibi güncel konsollara gelen en yeni platform oyunlarına kadar. Hazır olun çünkü bu eğlenceli oyunlarda harika bir macera yaşanacak ve asıl göreviniz size sunulan tüm seviyeleri geçmek olacak.

Bireysel platform oyunlarından 2 oyunculu platform oyunlarına kadar büyük başarı sağlayan her şeyi bulacaksınız. Bunun bir örneği Unravel veya It Takes Two'dur, ancak başka birçokları da vardır. Web sitemizde keyfini çıkarabileceğiniz tüm platform oyunlarını, onlara özel kategorimize göz atarak keşfedin.

Çevrimiçi Platform Oyunları koleksiyonumuzu keşfedin


Platform oyunları kategorisi olmadan çevrimiçi bir mini oyun sayfası olamaz ve bu, internette de harika bir şekilde istismar edilen bir temadır. Kuşkusuz en başarılı platform mini oyunlarından biri, birden fazla sürümü olan ve bir arkadaşınız veya aile üyenizle birlikte oynayabileceğiniz Fireboy ve Watergirl'dir.

Tek değil ve web sitemizde ayrıca Mario Bros, Spyro, Crash Bandicoot ve hatta Ratchet ve Clank ve diğer çok ünlü video oyunu karakterlerinin platform oyunlarının keyfini çıkarabileceksiniz. Daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız, sizin için tamamen ücretsiz olan 300'den fazla platform oyununun yer aldığı koleksiyonumuza bir göz atın.Topladığımız tüm Platformlar oyunları koleksiyonunu çal

+ Oyun kategorileri