Şöhret

Şöhret Oyun


Bil bakalım kim?Kendall Jenner: DövmeNoel'de Selena Gomezİki ünlü elbiseElbise: Hannah Montana ve Miley CyrusOblivion: Sürgülü bulmacaAngela Cheung Makyaj GerçekSoymaktan John TravoltaDemi Lovato yeni bir görünümHannah Montana ve Taylor Swift6 genç SkateHigh School MusicalAngelina Jolie ve Brad Pitt, aşk öpücükleriCelebrity PedigreeSüper ZP-Yaz TatiliIggy Azalea: BulmacaKevin Jonas makyajMala ameliyatıÜnlü Miley Cyrus giyinmekBeyefendi ta ta taÜnlü öldürmekMinka Kelly elbiseRihanna Gerçek MakyajJustin Bieber KissesVictoria Justice biliyor musunuz?Selena Gomez yeni görünümÜnlü Angelina Jolie GiydirMiley Cyrus atmakParis Hilton EscapeFarklılıklar açık ünlülerVMA 2016 için Beyonce elbiseJessica Alba elbise5 Seconds of Summer: PuzzleAngelina plaj giyinmekShakira makyajAngelina Jolie değiştirmeKatie Holmes GiydirÜnlü çiftlerMaluma ve Thalia: PuzzleBrad PittTaylor Swift RevengeHannah Montana makyajHarry Styles elbiseDaddy Yankee GiyinmeDaddy Yankee: Bulmaca FandejuegosVictorious PansumanFarklılıklar Selena Gomez bulKüçük ingilterePop Diva GiyinmeOlsen ikizleri giydirSelena Gomez parti için temizlerZaferEminem elbiseThalía elbise salsa geceTaylor Swift hızlı makyajNicky Jam oyunlarıSelena gomez elbiseBüyük zaman acele, makyajRihanna elbise ve makyajMezuniyet Kardashian


simmilar oyunlar

Youtube OyunMr Bean OyunRonaldo OyunPeliculas OyunDonald Trump OyunPrensesler OyunVioletta OyunLeo Messi OyunŞöhret OyunFernanfloo OyunBaşkanlar OyunSoy Luna OyunJustin bieber Oyun
Şöhret Oyun

Şöhret Oyun

Ünlülerin birçok türü vardır, onlar genellikle göze alamaz bir şey gibi tüm farklı ve ilginç. Bu insanlar sıradan, sadece onlar için yapılır ve neden bazı özel inanmak değil, diğerlerinin daha üzerinde durmak gerekir.

Bazı kameralar için poz için kullanılan sinema, müzik yıldızlı olabilir. Sen makyaj veya büyük gardırop görüşmeler veya konser yüz onları teşvik eden bir giysiyi seçmek için yardım etmelisin. Bu ünlüler onun görüntü pahalıya mal olabilir onları çok oda vardır, tek bir olay olarak büyük bir görüntü veren dünya çapında kendi hayranları mutluluk getirebilir size bağlıdır.

Sadece siz değil, genellikle bu karakterlerin bazıları nefret yapılır çünkü orada yardımcı kendinizi sınırlamak zorunda. Onlarla bir boks halka girme ve onları şok ya da belki yanlış bir şey yapmak her zaman çekim oynamayı tercih vermek, hatta ders için farklı şekillerde bazıları işkence yapabilirsiniz.

Kızlar Oyun

Mizah Oyun

Friv Oyun
En çok oynanan oyunlar

«
»