Oyunlar, ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi oyunlar


Blok bulmaca

Blok bulmaca

Blok bulmacaBlok bulmaca oyunları

Kogama: 2 Oyuncu Tron 1.9 Kogama bölgesinde daire. Blok Şampiyonu Kitaku Pixman Run Bloklu Yol Koşucusu Infinitris.io Süper Hızlı Kule Tetriyum Mario Maç 3 - Soy Luna tarafından Mario HTML5 Tetris: Clash Royale Bendy ve Mürekkep Makinası: Tetris Tetris 99 Soy Luna: Mobil cihazlar için Tetris Thundermans Tetris FIFA 17 Maç 3 Henry Danger'in Tetris'i Pokémon Tetris Cuphead: Tetris Tetris Minecraft El Sanatları Tetris Tetris Çevrimiçi Pat köpeği: Tetris Goku Tetris Tetris Goku kafaları Tetra Tetris Bizaardvark Chavo: Tetris Gru 3: Tetris Altıgen tetris Ahşap bulmaca bloğu
Mario bros oyunlarıKlasikler OyunlarıÖrümcek Adam oyunlarıYoshi oyunlarıLuigi oyunlarıKaza bandicoot oyunlarıKarakterler yarat oyunlarıMucizevi uğur böceği oyunlarıCuphead oyunlarıCartoon network OyunlarıMario Kart oyunlarıSimler oyunları

Ekran görüntüleri

Blok bulmaca Blok bulmaca Blok bulmaca Blok bulmaca🌟 Oran oyunu
10 oydan 3 /5
Blok bulmaca

Blok bulmaca

Bu Tetris oyununun ücretsiz bir çevrimiçi oyunudur.


Tüm paneli sorunsuz bir şekilde tamamlamak için blokları doğru bir şekilde yerleştirmek zorunda kalacağınız Oyun Blok Yapboz ile muhteşem bir mücadeleye hazır olun. Bu çok basit bir oyundur ama oynamayı öğrenmeniz için en iyi şey, eğitim seviyelerinin bloğu ile başlamaktır.
Bu macerayı gerçekleştirmek için ihtiyacınız olan her şeyi öğrendikten sonra, aşağıdaki şekilde devam etmek için paketin tüm seviyelerini başlatmak ve tamamlamak istediğiniz oyun modunu seçin. Bulmacayı tamamlayabilmek için mantığı ve tüm blokları yerleştirme yeteneğini kullanmalısın.
Blok bulmaca indirmeden ücretsiz oynayın , tek başınıza veya arkadaşlarınızla oynamanın keyfini çıkarabilmeniz için seçtiğimiz Tetris kategorisindeki bir oyundur.
Oyun yüklendi ve tarihle güncellendi: 2024-04-16T11:21:05+00:00


Oynamak için kontroller