Oyunlar, ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi oyunlar


Metro Surfers: Bisiklet Patlaması

Metro Surfers: Bisiklet Patlaması
Metro Surfers: Bisiklet Patlaması oyunları

Sörfçüler: Monako Metro Sörfçüleri Barselona Metro Sörfçüleri New York Subway Surfers: Fantezi Festivali Sörfçüler: Oxford Chicago Metro Sörfçüleri Sörfçüler Washington D.C. Tehlike Atışı Metro Sörfçüleri: New Orleans Metro Sörfçüsü: Zürih Dünya Turu Metro Surfers Metro Sörfçüleri St. Petersburg Tom run: Konuşurken tom metro sörfçü Subway Surfers: Pekin Dünya Turu Metro Sörfçüleri: Londra Metro Sörfçüleri: Havana 2021 Süper Sonik Sörfçüler Teen Titans Minecraft' a Git Metro Sörfçüleri: San Francisco Süper Mario Minecraft Ruh tarzı Metro Surfers Konuşan Tom Altın Koşusu 3D Subway Surfers Uzay İstasyonu Sörfçü Venedik Sahili Tren sörfçüleri Ben 10 Subway Surfers tarzı Metro Sörfçü: Kogama Sörfçü Peru Ben 10 Hızla Minecraft Run 3D Kaykay holiganları Metro Surfers: Tropikal Macera
Mario bros oyunları Örümcek Adam oyunları Mario Kart oyunları Yoshi oyunları Luigi oyunları Kaza bandicoot oyunları Cartoon network Oyunları Karakterler yarat oyunları Metro Sörfçüleri oyunları Platformlar oyunları Simler oyunları Kariyer oyunları
🌟 Oran oyunu
1567 oydan 3.9 /5
Metro Surfers: Bisiklet Patlaması

Metro Surfers: Bisiklet Patlaması

Bu Metro Sörfçüleri oyununun ücretsiz bir çevrimiçi oyunudur.


Bisiklet Patlama, fantastik mobil oyun Subway Surfers'ı mükemmel bir şekilde kapsayan yeni bir oyundur. Orijinalin aksine, bu oyunun kahramanlar tren rayları ile yürüyerek büyük bir yarış üstlenmeyecek, ama bunu şehir yolunda ve bisikletle yapacaklardır.
Gerisi için, oyun tamamen orjinali ile aynıdır, zıplayarak, çömelerek veya soldan sağa doğru hareket ederek engelleri aşmanız gerekecektir. Ayakta duran engellere ek olarak, şu anda yolda dolaşan araçları atlatmamız gerekecek. Tur boyunca, mağazada yapılan iyileştirmelerde kullanmak için toplamanız gereken paralar olacak. Gelişmelerden bahsederken, x2 puan, daha fazla para toplamak için mıknatıs ve daha pek çok şey gibi özel eşyaları da bulacaksınız.
Oyun ayrıca fazladan bir para kazanmak ve mağazada daha fazla şey almak için tamamlamanız gereken görevleri de içerir. Oyunun sonu her zaman olduğu gibi aynıdır, bu yarışın sonu gelmeden mümkün olduğu kadar uzun süre hayatta kalın ve en iyi puanı elde etmek için hiçbir şeye karşı çarpmayın. Bike Blast, Subway Surfers tarzında gelişmeye devam edin ve rekorunuzu kırması için arkadaşlarınıza meydan okuyun.
Metro Surfers: Bisiklet Patlaması indirmeden ücretsiz oynayın , tek başınıza veya arkadaşlarınızla oynamanın keyfini çıkarabilmeniz için seçtiğimiz Metro Sörfçüleri kategorisindeki bir oyundur.
Oyun yüklendi ve tarihle güncellendi: 2024-04-16T11:21:05+00:00


Oynamak için kontroller