Oyunlar, ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi oyunlar


Bedava Mahjong oyunları

Simpsons mahjong Onet hayvan bağlamak Mahjong: Komik Solitaire Mahjong Hikayesi Mahjongg Şekerleri Hello Kitty Mahjong Mahjong: Noel motifli Real Madrid: Mahjong Mahjong: Ben Luna Bendy' s Mahjong Mahjong: Grand Theft Auto V Mahjong Goku
Klasikler OyunlarıTetris oyunlarıSatranç oyunlarıBulmacalar oyunlarıMasa oyunlarıUno oyunlarıSaklı nesneler oyunlarıHafıza oyunları

Ücretsiz Mahjong Oyunları içeren geniş koleksiyon

Doraemon Mahjong Mahjong Disney prensesleri Mahjong Clash Royale Cuphead Mahjong Harry potter mahjong Mahjong Görev Çağrısı Sonik mahjong Doraemon Crush Counter Strike: Mahjong Despicable Me Mahjong Mahjong Parası Noel Mahjong Ancient Mahjong Dondurulmuş Solitaire Mahjong Spor Mahjong Koyu Boyutları Warcraft Mahjong Canavar mahjong Taht Oyunları: Mahjong Cadılar Bayramı Mahjong

Mario bros oyunlarıKlasikler OyunlarıMario Kart oyunlarıCuphead oyunlarıÖrümcek Adam oyunlarıYoshi oyunlarıCartoon network OyunlarıMucizevi uğur böceği oyunları

Mahjong oyunları çevrimiçi

Mahjong'da çiftlere katıl 🔥

Mahjong, görüntülenecek yaklaşık 32 ilgili oyun ile web sitemizde popüler bir aramayı ifade eder
Bunların hepsi, diğerlerinin yanı sıra, mahjong oyunlarıyla ilgili oyunlardır.

Mahjong oyunu nedir?


Mahjong, bugün bulabildiğimiz en klasik oyunlardan biridir ve menşe yeri olan Çin'den Avrupa'ya gelmiştir. Her ne kadar orijinal oyun 4 oyuncu için tasarlanmış bir masa oyunu olsa da karoları Avrupa kıtasında bildiğimiz oyununkilerle birebir aynı. Orijinal versiyonda oyun 144 taşla oynanıyor ve oyuncular 13 taşla başlıyor. Mekaniği çok daha karmaşık, ancak bugüne kadar gelen ve dayanan şey, Solitaire Mahjong versiyonu veya aynı zamanda Şanghay olarak da bilinir.
Bu mahjong türü ülkemizde en yaygın olanıdır ve bunu internette bulabileceğiniz çok sayıda çevrimiçi Mahjong oyunu sayesinde görebileceksiniz. Kurallar çok daha basit ve ekranı tamamen temizlemek için aynı sembollere sahip çiftler oluşturmanız gerekiyor. Elbette, belirteçlerden birini veya diğerini seçebilmek için birkaç kurala uymanız gerekir.
Kısacası, tıpkı diğer ülkelerde olduğu gibi, iskambilli solitaire oyunlarımız da var, Çin'de bu Mahjong popüler oldu ve kısa sürede kıtaların geri kalanına ulaştı ve 20. yüzyılın başından beri bizimle olduğu için bir klasik haline geldi. Artık Mahjong'un en iyi versiyonlarının keyfini hem klasik parçalarla hem de The Simpsons gibi diğer özel parçalarla ve daha pek çok şeyle çıkarabilirsiniz.

Çevrimiçi Mahjong Nasıl Oynanır?


Solitaire Mahjong oyununun mekanikleri basit ve birkaç oyun bu oyunun kontrolünü ele geçirmeniz için yeterli olacaktır. Çok basit ve seviyenin başında fişler tahtaya rastgele dağıtılacak. Amacınız tüm karoları temizlemek ve bunun için onları eşitleriyle eşleştirmemiz gerekiyor. Bunu yapmak için, seçmek istediğimiz karonun sağ ve sol olmak üzere iki taş arasında sıkışmadığından emin olmalıyız, aksi takdirde bloke olur ve biz bu durumu geri alana kadar onu eşleştiremeyiz.
Zorluk şu ki, her oyunda sadece birkaç sembol yok, daha fazla seçenek var, ancak sadece biri sizi zafere götürecek, çünkü yapmamanız gereken iki tanesini eşleştirirseniz, taşlar sonuna kadar kilitli kalacak. sizi maçı yeniden başlatmaya zorlar.
Farklı Mahjong oyunlarında , her oyunda mücadelenin farklı olması için bize farklı karo düzenlemeleri sunuluyor. Kadim Doğu'dan bize gelen bu meydan okumaya son verme yeteneğinizi düşünmek ve göstermek için durmalısınız.

Mahjong solo oyunuyla becerilerinize meydan okuyun


Artık Mahjong solitaire oynamayı öğrendiğinize göre tek yapmanız gereken kataloğumuza girmek ve koleksiyonumuzdan en çok beğendiğiniz oyunu seçmek. Bunların arasında oryantal sembollerle süslenmiş çinilerle klasik Mahjong oyunlarını bulabileceksiniz. Ancak, bu harika klasiğin web sitemize ulaşan birçok versiyonu var. Bu sürümlerde sekmeler çeşitlidir ve temayla kişiselleştirilir. The Simpsons'tan fantastik Mahjong'u, Real Madrid veya Goku'dan bir Mahjong'u ve diğerlerini bu şekilde buluyoruz. Bu Mahjong'ların çoğu, bizim tarafımızdan geliştirilen ve sadece burada bulabileceğiniz web sitemizdeki özel oyunlardır.
Meydan okumaya hazır olun ve tek başınıza oyun oynamanın başka yollarını öğrenebileceğiniz en eğlenceli klasik oyunlardan birinin keyfini çıkarın. İnternetteki en eksiksiz Mahjong oyunları koleksiyonunu web sitemizde keşfedin.