ücretsiz tenis oyunlar

260 260 ;dan fazla Tenis oyunları indirmeden çevrimiçi olarak ücretsiz oynayınEn geniş ücretsiz Tenis oyunları çevrimiçi koleksiyonu


ücretsiz tenis oyunlar

Tenis oyunları çevrimiçi

Skor yapmak için tenis topuna basın 🔥


Tenis, görüntülenecek yaklaşık 260 ilgili oyun ile web sitemizde popüler bir aramayı ifade eder
Bunların hepsi, diğerlerinin yanı sıra, tenis, spor dalları, raketler oyunlarıyla ilgili oyunlardır.
En sevdiğiniz spor tenis ise, artık sanal raketlerimizle pratik yapabilirsiniz.

Bu Çevrimiçi Tenis Oyunlarında bize Raket yeteneğinizi gösterin


Tenis, her yıl binlerce gencin Wimbledon gibi turnuvalarda dünyanın en iyisi olmaya çalıştığı elit sporlardan biridir. Bu sporu hiç oynama fırsatınız olmadıysa ancak bunun neyle ilgili olduğunu görmek istiyorsanız, bu spora başlamak için çok çeşitli oyunlarınız var.

Tenisin farklı türleri var, toprakta, sertte, halıda, tahtada ve çimde oynayabiliriz. Yani tenisin kralı olmak için size en uygun stili bulmak için tüm bu kort türlerinde oynamalısınız.

Birinciliğe ulaşmak ve zafere ulaşmak için rakiplerinizi tek tek elemeniz gereken bir turnuvaya katılabilirsiniz. Her ne kadar Goku, Frieza'ya karşı gibi kurgusal karakterlerin ve Bin Ladin ve Obama gibi diğer daha gerçek karakterlerin sadece en güçlü olanın değil, aynı zamanda en yetenekli olanın da kazanacağı kaotik bir maçta karşı karşıya geldiği daha az geleneksel tenis türleri olmasına rağmen Hareketleri hassas bir şekilde yapıyor ve rakibine imkansız toplar gönderiyor.

Oyunlarımızda Dünya Tenisinin Büyük Yıldızlarıyla Karşılaşın


Sitemizdeki bu tenis oyunlarında tenis dünyasının en seçkin müsabakalarını gerçekleştirebilecek, böylece dünya çapındaki en önemli tenis oyuncularıyla karşılaşacaksınız. Birçoğu ATP'deki yerlerini riske atıyor ve eğer bir numara olmak istiyorsanız diğerlerinin yanı sıra Djokovic veya Rafael Nadal gibi isimleri yenmeniz gerekecek. Bunu profesyonel teniste geçen oyunlarda göreceksiniz, ancak diğer birçok oyun daha eğlencelidir.

Cartoon Network'ün en bilinen karakterlerini bir araya getiren oyunu gibi animasyon dünyasından en sevdiğiniz karakterlerle tenis oyunları oynayabilirsiniz. Bunlara, çevrimiçi retro konsol simülatörleri sayesinde artık web sitemize gelen Mario Tennis gibi klasik tenis oyunları da katılıyor. Tenis oyunlarından masa tenisi oyunlarna kadar, oynanabilirliği ve getirdikleri eğlence nedeniyle seveceğiniz çok sayıda oyunumuz var.Topladığımız tüm Tenis oyunları koleksiyonunu çal

+ Oyun kategorileri