Millenials WiFi Açlığı

Millenials WiFi Açlığı

  • hisse
  • Reload
  • Gameplay


📝 Bu oyun hakkında


Millenials WiFi Açlığı
Millenials WiFi AçlığıMillenials WiFi AçlığıMillenials WiFi AçlığıMillenials WiFi Açlığı

🌟 Rating
0 / 5 of 0 votes

Millenials WiFi Hunger, teknolojiye ve hepsinden önemlisi cep telefonlarına bağımlı olan en gençlerin gerçeğini tahrif eden eğlenceli bir oyundur. Bu oyunda, WiFi ağı ile çevriliyken karakterimizin yalnızca kontrolünü elimizde tutacağız, aksi takdirde delirecek ve onu kontrol edemeyeceğiz.
Binlerce yılını son WiFi antenine götürerek rotayı tamamlamalısın ve yol boyunca kaybetmeyin. Atla ve bir sonraki antene ulaşmak ve maceranıza devam etmek için kontrolünü kaybetmemeye çalışın. İnternet bağımlıları, Millenials WiFi Hunger adlı oyunun kahramanı ile özdeşleşmiş hissedecekler.
Oyunun tadını çıkar Millenials WiFi Açlığı, ücretsiz, bizim seçtiğimiz macera oyunlarımızdan biri.

🎮 Kontroller oynamakGamePlay Ekle

Diğer macera oyunları

Mağara adamı maceraBir Piksel MaceraAdem ve Havva 6Süpersonik JackGoldblade: Suda MaceraJim' in harika macerasıMuhteşem Sirke Balon GezisiAdem ve Havva AstronotuÇılgın bilim adamıBay Bullet çevrimiçi eğlenceBebek Hazel: Balıkçılık GünüBaby Hazel: Midenin hastalanmasıBaby Hazel: Veteriner olarak eğleninYeni bebekler oluşturBaby Hazel: Ağaç evinde iyi eğlencelerPatlayıcı kutularAlanımdan defolBaby Hazel: Babalar Günü'nü KutlaBöcekleri yok et'Renkli KöprülerTam zamanındaZindanı kilitleKale ışıkHarabelerde kaybolmuşMutfak acele komikSivri atlamaBaby Hazel: Yağmurlu günlerin tadını çıkarınBilinmeyen Dünya: Bir Dünya YaratınRuby'nin Maceraları: 2DEkspres kamyonKalbine atla atlamaBebek Hazel: Su parkını ziyaret etBaby Hazel: Fairyland'deFinal GreedElektrikli süpürge çalışırkenHazineyi bulmakKauçuk FabrikasıÖfkeli savaş topuSürücü atlamaKomik bootie süpürgesi
Go to TOP