Muhteşem Sirke Balon Gezisi

Muhteşem Sirke Balon Gezisi

  • hisse
  • Reload
  • Gameplay


📝 Bu oyun hakkında


Muhteşem Sirke Balon Gezisi
Muhteşem Sirke Balon GezisiMuhteşem Sirke Balon GezisiMuhteşem Sirke Balon GezisiMuhteşem Sirke Balon Gezisi

🌟 Rating
5 / 5 of 1 votes

Bizi dünyayı gezen muhteşem Circus' a götürecek harika bir balon yolculuğu yapmaya hazır olun. Sıcak hava balonunu kontrol etmek ve kamyondan fırlatılan kuşlar, binalar ve dondurmalar gibi gökyüzündeki tehlikelerden kaçınmamız gerekecek.
Sirk ziyareti için biletleri toplamak zorundayız ve dünyaya inmek için sağlıklı ve güvenli bir bitiş çizgisine ulaşmak zorunda kalacağız. Yolun önündeki engellere çarparsanız harcayacağınız sınırlı bir ömre sahipsiniz, bu nedenle dünyayı tahrip etmemek ve Muhteşem Sirk gezisini tamamlamamaya dikkat edin.
Oyunun tadını çıkar Muhteşem Sirke Balon Gezisi, ücretsiz, bizim seçtiğimiz macera oyunlarımızdan biri.

🎮 Kontroller oynamakGamePlay Ekle

Diğer macera oyunları

Komik kırmızı noktaPlatform Macerası: Lootbox SürümüNoel Baba MücadelesiZindanlardan geçBaby Hazel yemek yapmayı çok severHiçbir yere, ama devam etMağara adamı maceraMillenials WiFi AçlığıAdem ve Havva 6Bir Piksel MaceraEmoji dönen kıyametGoldblade: Suda MaceraJim' in harika macerasıFoxyland 2Baby Hazel ve annesi eğlenceli bir kostüm yaparÇılgın bilim adamıBay Bullet çevrimiçi eğlenceBaby Hazel: Babalar Günü'nü KutlaPatlayıcı kutularBaby Hazel: Midenin hastalanmasıBöcekleri yok etYeni bebekler oluşturBebek Hazel: Balıkçılık GünüBaby Hazel: Ağaç evinde iyi eğlencelerBaby Hazel: Veteriner olarak eğleninTam zamanındaHarabelerde kaybolmuş'Renkli KöprülerBaby Hazel: Yağmurlu günlerin tadını çıkarınEkspres kamyonRuby'nin Maceraları: 2DBaby Hazel: Fairyland'deHazineyi bulmakBebek Hazel: Su parkını ziyaret etKızın yıkılışıElektrikli süpürge çalışırkenKalbine atla atlamaKauçuk FabrikasıGanimet SüpürgesiÖfkeli savaş topu
Go to TOP