Roblox

Roblox

  • hisse
  • Reload
  • Gameplay


📝 Bu oyun hakkında


Roblox
Roblox

🌟 Rating
3.9 / 5 of 2491 votes

Roblox oyunları son derece modadır ve oynamak için ücretsiz bir yoldur, ancak bazıları PC' nize kayıt olma veya program indirme zorunluluğunu bulabilir; Bu oyunları çalıştırmak için. Size en basit çözümü sunuyoruz ve eğlenceli bir öğleden sonra geçireceğiniz eğlenceli mini oyunlar bulabileceğiniz eğlenceli bir çok oyunculu çevrimiçi oyun olan Kogama.
Kogama' nın bu sayısında, ana ekrana girerken oynayacağınız birçok oyun olacak, PvP' ye yürüyerek ya da arabayla, Eyfel Kulesi versiyonuna, hızlıca XP alabileceğiniz bir yere gidebilirsiniz. Ya da bayrağa ulaşmanın ana göreviniz olacağı bir yarış için.
Kogama ile ilgili en iyi şey, Roblox’un aksine, PC’ye herhangi bir şey indirmek veya kaydolmak zorunda olmamanız, sadece tüm dünyadan oyuncularla eğlenceli bir şekilde yaşamaya başlamak ve başlamaktır. Daha iyi bir puan alın, arkadaş olun ve Kogama olarak bilinen Roblox' un çevrimiçi sürümünde eğlenin.
Oyunun tadını çıkar Roblox, ücretsiz, bizim seçtiğimiz Roblox oyunlarımızdan biri.

🎮 Kontroller oynamakGamePlay Ekle

Diğer Roblox oyunları

Minecraft, maden klonMariocraftMinecraft freeMinecraft savunMinecraft tarzı bloklarla inşaCraftnite.ioMinecraft LegocraftMinecraft html5Block Craft 3DMinecraft KogamaCubeCraft KogamaMine Clone 3Minecrafta benzer bir mayın klonuMinecraft Kogama 2Minecraft GTAZombi MinecraftMinecraft OluşturucuCurver Fever ProSavaş Royale ZombieFortnite IOBıçak Bıçakları IOBattle Royale OnlineGun BattlePixWarsGündar .IOSırada Ne Var?Mario MakerOluştur ve EzKULIKogama Bankasını ÇalmakTetris MinecraftGalaksi için savaşFortnite çevrimiçiDünya El SanatlarıÇeteler: Güçlü SavaşKahramanlar savaşıPUBGYan Kollar IOSavaş Royale IOKnifez. Io
Go to TOP