Roblox'da Transformatör

Roblox'da Transformatör

  • hisse
  • Reload
  • Gameplay


📝 Bu oyun hakkında


Roblox'da Transformatör
Roblox'da TransformatörRoblox'da Transformatör

🌟 Rating
4 / 5 of 369 votes

Dünyanın yeni bir haritası olan Kogama Roblox tarzı web sitemize geliyor ve bu kez başarılı film Transformers' a dayanıyor. Bu destanın ana arsası robotların iki tarafı, Autobotlar ve Decepticon' lar arasındaki savaş. Hangi takıma dahil olmak istediğinizi seçmeniz ve rakibinizle bir ölüm oyununda karşılaşmanız gerekecektir.
Takımınız için savaşın ve puanları kazanmak ve kazananlar olmak için kayıpları biriktirin. Her zaman korunan haritanın etrafında hareket etmek için emrinizde çok sayıda silah ve araç olacaktır. Roblox' un Transformers'ında rakip tarafın bu savaşı kazanmasına izin vermeyin.
Oyunun tadını çıkar Roblox'da Transformatör, ücretsiz, bizim seçtiğimiz Roblox oyunlarımızdan biri.

🎮 Kontroller oynamakGamePlay Ekle

Diğer Roblox oyunları

Kogama: 25 Parkour SeviyesiKogama Bankasını ÇalmakCarl Johnson'la GTA San AndreasMinecraft KogamaCubeCraft KogamaBanka Crash Transit 3DCrime City 2: GTATransformatörler DöndürdüMinecraft Kogama 2Harry Potter KogamaMetro Surfers: Bisiklet PatlamasıÖrümcek adam silahlı adam kahramanSavaşçı örümcek robotRobot savaştaYıkıcı savaşta askerUzay savaşıMinecraft GTAGoku Black and Future TrunksLara Croft ile Tomb RaiderSuç çeteleri arasındaki düellolarServet şövalyeleriGrand Theft Auto GBAKaplumbağa boyutFethetmekTransformers: Fandejuegos bulmacaThrones Oyunu çevrimiçiSolucanlar bölgesiPanda MaceralarıCounter Strike Portable (CSP)Savaş gemisiOnline Transformers BoyaYORG.io 3Labirentin çıkışıKomik kırmızı noktaEğlenceli kahve dükkanıTepeye çıkVerimli balıkçılıkLaaava. Io, toprak yıkanırYıkım Derbisi ChallengerPara yapıcı
Go to TOP