Oyunlar, ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi oyunlar


Bedava çarşı oyunları

çökme bash Paw Devriye Köpek Ninja Dilim Meyve Disney: Herkül X-Men: Atomun Çocukları Vücut yarışı Vahşi boğa saldırısı Bubble Tower 3D Çete Kavgacıları Süper Mario Dünya Klasik Metal Slug 3 Oyun Salonu Pençe makinesi: bebek yakalamak Sonik savaşçılar
Sega oyunlarıNintendo oyunlarıÖrümcek Adam oyunlarıKaza bandicoot oyunlarıLuigi oyunlarıTetris oyunlarıYoshi oyunlarıKlasikler OyunlarıMario Kart oyunlarıRoblox OyunlarıSatranç oyunları2 oyuncu oyunları

En geniş ücretsiz WWW.FANOYUNLAR.COM çevrimiçi koleksiyonu

Komik Pacman 3D Komik Pacman Klonu Megaman X Ejderha Spyro Pac-Man klasik atari oyunu Street Fighter II Oyun Salonu Rayman 2: Büyük Kaçış Pacman FPS Atıcı Pacman Şampiyonası Sürümü Savaşçıların Kralı 99 Minecraft Macera Helikopteri Pacman 9.0 Pacman 3D RTX Bomberman Arcade Süper Sıradan Joe Savaşçıların Kralı ' 98 3D Vahşi Hayvanlar: Kurt Simülatörü Bomberman HTML5 Jackie Chan: Dublör Zombie Tsunami Çevrimiçi Pac Adam GTA pacman Toki NES Aramızda kaza Doom Oynak domates Kaplumbağalar Ninjalar TMNT: Monster VS Mutantes Ortaçağ PS1 Mortal Kombat Arcade TMNT: Ninja Kaplumbağalar Castlevania: Gecenin Senfonisi Sessiz tepe Ratchet ve Clank: Bellek Kartı Cep pac Street Fighter Çılgınlığı SpongeBob: Arcade Aksiyon Agario 3D Metal Slug Pang İnek inek çalıştırmak Assasin' s Creed Korsanları Robotnik's Mean Bean Machine Uncharted 4 bulmaca Panda simülatörü FNF VS Pac Man David Beckham: Futbol Halo hakkında ne biliyorsun Duke Nukem: Toplam Meldtown ARK hayatta kalma tarzı

çarşı oyunları çevrimiçi

Bir ömür boyu Arcade klasikleri 🔥

çarşı, görüntülenecek yaklaşık 125 ilgili oyun ile web sitemizde popüler bir aramayı ifade eder
Bunların hepsi, diğerlerinin yanı sıra, arcade, metal slug, eglence, pacman, pang oyunlarıyla ilgili oyunlardır.

Atari Oyunları Nelerdir?


Gençler atari salonu terimine pek aşina değiller ve bu nedenle, atari oyunları hakkında konuştuğumuzda ilk etapta bu terimin ne anlama geldiğini açıklamanın önemli olduğunu düşünüyoruz. Atari oyunları, başlangıçta atari makineleri olarak da adlandırılan eğlence amaçlı makineler için tasarlanmış bir video oyunu türünden başka bir şey değildir. Daha önce barlarda, oyun salonlarında ve alışveriş merkezlerinde var olan elektromekanik oyunları geride bırakarak bu tür oyun ve makinelerin ortaya çıkmaya başlaması 1970'li yıllara denk geldi.
Günümüzde video oyun konsollarının yükselişiyle birlikte arcade terimi sadece atari makinesi oyunlarını ifade etmekle kalmıyor, artık bu terimle daha çok bir oyun tarzını veya kategorisini ifade ediyor ve aynı zamanda doğrudan şu adreste tüketebileceğimiz oyunlarda da kullanılıyor: konsollardan veya PC'den eve.
Atari video oyunlarının altın çağı şüphesiz 20. yüzyılın 80'li yıllarıydı ve Pong veya Space Invaders gibi klasik oyunlar o dönemde popüler olmaya başladı. Konsolların ve bilgisayarların her eve girmesiyle atari makineleri kullanılmaz hale geldi, ancak bugün yeniden moda haline geldiğinden koleksiyonculuk dünyası var ve artık insanların kendi evlerinde var.

Tüm zamanların en ünlü Atari Oyunları


Atari oyunlarının başlangıcında çok fazla çeşitlilik yoktu, zamanla çözülen bir şey vardı; diğerlerinin yanı sıra spor, yarış, aksiyon, dövüş, atıcılar veya platformlar gibi çeşitli temalara sahip oyunlar bulundu. Zamanla, çoğu bugün iyi bilinen ve halk arasında hala çok popüler olan yeni başlıklar eklendi.
Bu ilk altın onyıllardan bazılarını vurgulamak için, 70'li ve 80'li yıllarda çok ünlü olan Breakout veya Space Invaders'tan bahsedebiliriz. Arcade oyunlarının büyük başarılarından bir diğeri de ilk kez 80'lerde piyasaya sürülen klasik Pacman veya Comecocos'tur. Donkey Kong gibi klasik karakterlerin de atari makinelerinde kendi alanları vardı ve Nintendo'nun ilk büyük oyunlarından biriydi.
Tetris, Bubble Bobble veya Arkanoid gibi diğer klasik oyunlar da atari makinelerinde ilk adımlarına başladı. Pang, Toki gibi ünlü oyunları ya da Street Fighter dövüş oyunlarının ilk oyunlarını bulmak için 80'li yılların sonunu beklememiz gerekiyor.
Gördüğünüz gibi, video oyunları tarihinde var olan çok çeşitli atari oyunları çok çeşitlidir ve en iyi şey, artık onların en iyi maceralarını web sitemizde hatırlayabilmenizdir. Bu oyunların birçoğu çevrimiçi mini oyun versiyonlarına uyarlandı ve artık web sitemizde sunulanlar gibi alanlarda tamamen ücretsiz olarak bunların keyfini çıkarabilirsiniz.

Çevrimiçi Atari Oyunları Koleksiyonumuzun Keyfini Çıkarın


Atari oyunları o kadar ünlü ki, web sitemizdeki bu harika oyunların hiçbirini kaçırmamanız için kendi atari oyunları kategorimizi oluşturmak zorunda kaldık. Harika oyunları derlemeye başladık ve bu şekilde artık web sitemizde ücretsiz olarak tadını çıkarabileceğiniz 200'den fazla çevrimiçi atari oyununu gruplandırmayı başardık.
Ünlü Metal Slug, Super Pang, Pacman veya klasik Arkanoid gibi atari makinelerinin en klasik maceralarını yeniden yaşayın. Web sitemizdeki arcade oyunları hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Sizi bu atari oyunları kategorisine göz atmaya davet ediyoruz.