Oyunlar, ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi oyunlar


Beni kabul et

Beni kabul et

  • Beni kabul etBeni kabul et oyunları

FNF vs Rainbow Friends FNF Rainbow Friends Dört Yönlü Kırılmayı Söylüyor Obby ile Roblox Parkour Roblox Blok Süper FNF: Roblox Gecesi Roblox Mücadelesi Yapbozu Roblox Uzay Çiftliği Obby Blox' u Kurtar Sahtekar Minecraft Dünyası 3D Sonic Parkour Baldi' s Parkour Roblox Fortnite Scratch' te çevrimiçi Roblox Parkour 400 Seviyeleri Roblox Kalamar Oyunu Super Mario Bros: Çok Oyunculu Bir Macera! Fortnite IO Fortnite PvP Simülatörü Hello Neighbor in the Roblox Merhaba Komşu Alfa 3 Kogama Parkour 4 Oyuncu Roblox: Merhaba Komşu Aramızda Minecraft için Mod Garry' s Mod - Military Wars Çok Oyunculu Parkour Unicorns in Kogama Darwin'in Yıllığı Fortnite içinde inşa Minecraft free Cupg - Kogama BloxdHop.io Roblox VS Kogama Parkour
Mario bros oyunlarıNintendo oyunlarıKaza bandicoot oyunlarıÖrümcek Adam oyunlarıKarakterler yarat oyunlarıYoshi oyunlarıPlatformlar oyunlarıMario Kart oyunlarıSimler oyunları2 oyuncu oyunlarıFortnite oyunlarıMetro Sörfçüleri oyunları

Ekran görüntüleri

Beni kabul et Beni kabul et Beni kabul et🌟 Oran oyunu
7990 oydan 4.4 /5
Beni kabul et

Beni kabul et

Bu Roblox oyununun ücretsiz bir çevrimiçi oyunudur.


Evlat Edinme, Roblox dünyasında çok popüler hale gelen ve aynı zamanda Kogama' ya ulaşan bir oyun türüdür. Bazı oyuncuların çocukların ve ebeveynlerin diğerlerinin rolünü alacağı bir rol haritasıdır. Bu platformlarda arkadaş edinmenin en iyi yolu ve içerik oluşturucu bize evlerle ve bir şehrin diğer unsurlarıyla dolu bir harita sunuyor.
Bu söz konusu olduğunda, Kogama şehrinde yaşama ve bir çocuk ya da evcil hayvan edinme fırsatına sahip olacaksınız. Bu sanal şehirde hayat kur ve Benim Evlat Edin ile eğlenirken insanlarla tanış.
Beni kabul et indirmeden ücretsiz oynayın , tek başınıza veya arkadaşlarınızla oynamanın keyfini çıkarabilmeniz için seçtiğimiz Roblox kategorisindeki bir oyundur.
Oyun yüklendi ve tarihle güncellendi: 2023-05-17T13:15:30+00:00


Oynamak için kontroller
👥 Çok oyunculu oyun, iki oyuncu, arkadaşlarla oyna

GAMEPLAYS, YOUTUBE