Oyunlar, ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi oyunlar


Helix Jump

Helix Jump

Helix JumpHelix Jump oyunları

Tırmanıcı Çiz Home Pin 2 Bitkiler vs. zombiler Aquapark Topları Partisi Top Fırlatma Dövüşü Yemek Macerası Dev Saldırı Cinayet Mafyası Cuma gecesi funkin Sonic Parkour Friday Night Funkin: Sarvente´s Mid Fight Kitleleri Cuma Gecesi Funkin vs Tricky Pj Maskeleri: Uluyan Saldırı Cuma Gecesi Funkin: Eksi Lol sürpriz nokta fark Friday Night Funkin vs Hex Mod Cuma Funkin Gecesi: Neo Cuma Gecesi Funkin: X Atsuover Parkour Profesyonel Kogama Yeni Parkour Minecraft Gökkuşağı parkour Cuma Gecesi Funkin vs Zardy Friday Night Funkin: CG5 Sürümü Vegeta vs Sonic: Film Mobile Legends Friday Night Funkin: B3 Remixed Obby ile Roblox Parkour FNF Karakter Testi Oyun Alanı Remake 3 Cartoon Network: Parti Karması Cuma Gecesi Funkin, Çöp Adam Henry' ye karşı Kogama: 25 Parkour Seviyesi Karanlık parkour
Mario bros oyunları Örümcek Adam oyunları Mario Kart oyunları Yoshi oyunları Luigi oyunları Kaza bandicoot oyunları Klasikler Oyunları Satranç oyunları Karakterler yarat oyunları Platformlar oyunları Tetris oyunları Simler oyunları

Ekran görüntüleri

Helix Jump Helix Jump 🌟 Oran oyunu
97 oydan 4.4 /5
Helix Jump

Helix Jump

Bu Yetenek oyununun ücretsiz bir çevrimiçi oyunudur.


Oyunu Play Store ve IOS mağazasından indiren milyonlarca oyuncuyu kazanmayı başaran başarılı bir oyun olan Helix Jump' da size yeni mini oyunlar getiriyoruz.
Alt platformlara ulaşmak için bu platform kulelerinde topu yönlendirmek zorunda olduğunuz çok bağımlılık yapan bir oyundur. Bunu yapmak için, topun platformlar arasındaki boşluklara sızması ve altına inmesi için orta ekseni sola veya sağa hareket ettirmelisiniz. Farklı renk bloklarını ve seviyenizi bozacak duvarları atlamalısınız. Orijinali kapsamayı en iyi şekilde sağlayan mini oyunda yeni Helix Jump seviyelerinin keyfini çıkarın.
Helix Jump indirmeden ücretsiz oynayın , tek başınıza veya arkadaşlarınızla oynamanın keyfini çıkarabilmeniz için seçtiğimiz Yetenek kategorisindeki bir oyundur.
Oyun yüklendi ve tarihle güncellendi: 2024-04-16T11:21:05+00:00


Oynamak için kontroller