Oyunlar, ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi oyunlar


Mutlu Ağaç Arkadaşları: Yiyecek Ara

Mutlu Ağaç Arkadaşları: Yiyecek Ara

Mutlu Ağaç Arkadaşları: Yiyecek AraMutlu Ağaç Arkadaşları: Yiyecek Ara oyunları

Tırmanıcı Çiz Home Pin 2 Bitkiler vs. zombiler Aquapark Topları Partisi Top Fırlatma Dövüşü Yemek Macerası Dev Saldırı Cinayet Mafyası Cuma gecesi funkin Sonic Parkour Friday Night Funkin: Sarvente´s Mid Fight Kitleleri Cuma Gecesi Funkin vs Tricky Pj Maskeleri: Uluyan Saldırı Cuma Gecesi Funkin: Eksi Lol sürpriz nokta fark Friday Night Funkin vs Hex Mod Cuma Funkin Gecesi: Neo Cuma Gecesi Funkin: X Atsuover Parkour Profesyonel Kogama Yeni Parkour Minecraft Gökkuşağı parkour Cuma Gecesi Funkin vs Zardy Friday Night Funkin: CG5 Sürümü Vegeta vs Sonic: Film Mobile Legends Friday Night Funkin: B3 Remixed Obby ile Roblox Parkour FNF Karakter Testi Oyun Alanı Remake 3 Cartoon Network: Parti Karması Cuma Gecesi Funkin, Çöp Adam Henry' ye karşı Kogama: 25 Parkour Seviyesi Karanlık parkour
Mario bros oyunları Örümcek Adam oyunları Mario Kart oyunları Yoshi oyunları Luigi oyunları Kaza bandicoot oyunları Klasikler Oyunları Satranç oyunları Platformlar oyunları Karakterler yarat oyunları Tetris oyunları Simler oyunları

Ekran görüntüleri

Mutlu Ağaç Arkadaşları: Yiyecek Ara Mutlu Ağaç Arkadaşları: Yiyecek Ara 🌟 Oran oyunu
14 oydan 3.9 /5
Mutlu Ağaç Arkadaşları: Yiyecek Ara

Mutlu Ağaç Arkadaşları: Yiyecek Ara

Bu Yetenek oyununun ücretsiz bir çevrimiçi oyunudur.


Bu oyunun kahramanları size kanlı çevrimiçi dizi Happy Tree Friends karakterlerini hatırlatacak. Bu büyük macerada, bir sığınakta bulunan kralımızı lağımda bulunan tehlikelerden korunmuş olarak beslememiz gerekecek. Onlarda, sizi tek bir darbeyle yok edebilecek zombiler yaşamaktadır.
Bir kralın konusu olarak göreviniz yiyecek aramaktır ve yolunuzda bulduğunuz rakiplerle bitirmek için silahınızı almak zorunda kalacaksınız. Sadece üç merminiz var, bu yüzden onları fırlattığınızda alın veya cephaneniz biter. Bu Happy Tree Friends macerasında yiyecek aramak için çıkışı bulun.
Mutlu Ağaç Arkadaşları: Yiyecek Ara indirmeden ücretsiz oynayın , tek başınıza veya arkadaşlarınızla oynamanın keyfini çıkarabilmeniz için seçtiğimiz Yetenek kategorisindeki bir oyundur.
Oyun yüklendi ve tarihle güncellendi: 2024-04-16T11:21:05+00:00


Oynamak için kontroller