Mortal Kombat OyunDövüşSokak DövüşçüsüÇarşı OyunBoksAmerikan güreşi

🔥🔥🔥 Diğer Mortal Kombat oyunlarıGüreş: Robot YüzükGüreş: Robot Yüzük Tekken 1Tekken 1 Dövüş: Tay Fu 2Dövüş: Tay Fu 2 Goku vs Süper KahramanlarGoku vs Süper Kahramanlar Ölümcül atıcı: av dinozorlarÖlümcül atıcı: av dinozorlar Tekken 2Tekken 2 JoJo'nun Tuhaf MacerasıJoJo'nun Tuhaf Macerası Geliştirilmiş Sokak DövüşüGeliştirilmiş Sokak Dövüşü Marvel süper kahramanlarıMarvel süper kahramanları Ölümcül saldırıÖlümcül saldırı Mortal Cage FighterMortal Cage Fighter

Mortal Kombat

🔥 Mortal Kombat'taki rakipleri yok etmek 🔥

Ölümcüllerinin her birini gerçekleştirmek için Mortal Kombat savaşçılarıyla 2 oyuncu modunda yüzleşiyoruz ve rakiplerini yenmek için Onu Bitiriyoruz.

1992'de oluşturulan bu seri, nihayet konsollara ulaşana ve ekranlarınızda mevcut olana kadar oyuncuları büyüleyen eğlence makinelerinde kullanıma sunuldu. Bu destanın tarihi, her birinin kendine özgü ve Mortal Kombat turnuvasında yarışmak için farklı nedenlerle karakterlerinin hikayesini anlatıyor. Çok sayıda Savaşı var ve her biri benzersiz bir dövüş stiline sahip, bazıları el ele dövüşü tercih ederken, diğerleri şaşırtıcı saldırılar yapmak için manevi enerjileri kullanabiliyor. Bazıları savaşmak için diğer aletler arasında silahlar, kancalar veya pençeler kullanır, bu bizi tam tersine bitirmek için Fatality adlı her biri ile özel hareketler yapabileceğimiz noktaya getirir. Fatality, kanla dolu vahşi bir harekettir ve rakibimizi etkisiz hale getirmek veya öldürmek için tasarlanmıştır. Turnuvanın şampiyonluk unvanı için savaşa katılın ve rakiplerinizi darbeye göre eleyin.
Go to TOP