Mitolojik Kahramanlar: Tanrıların OrdusuBloble. IoYORG.io 3StratEvadeEmpires SavaşıOrtaçağ imparatorluklarıDondurulmuş AdalarıSizin temel korumakSavunma hattıOrtaçağ kararKraliyet kale savunurEmpire 2Alejandro MagnoGalaldur İmparatorluğuOrtaçağIsland Tribe 5Dev ve insanlarTanrılar ve ŞeytanlarAvrupa vs YerliSizin kale savunMonocode kralıEpic War 2Kedi ve fareBüyük oyun, KorsanInsan olmayanOkul savaşlarıBalon çılgınlığıDikkatli nereye adım!!Yıldız DominionSavaş teçhizatı 3Un Apetit


Diğer strateji oyunları

Sims 4'ün trafiğini kontrol edinÇöp Adam Ordusu: Beyaz Saray Savunucuları1941 Dondurulmuş ÖnHalat salıncakSavaş KuleleriMobil cihazlar için satrançTank çevrimiçiÖrdek Hayat SavaşıSarı çizgilerFlick Pool StarBlok bulmacaVex 4FethetmekSavaş SimülatörüGalaksiler arası savaş gemisiKırık kalpler için ilaçYoutuber SimülatörüBomberman HTML5

Strateji Oyun

Yenilecek en iyi stratejiyi planlayın

Bu bölümde ortak bir strateji oyunları geniş bir yelpazede bulacaksınız. Her şey oynuyor ve her şey oyunun misyonu yerine getirirken herkes gelişir planına bağlı olacaktır kişiye göre değişebilir hangi oyun vardır. Herkes aynı düşünüyor ve iki farklı fikirler yararlı olabilir, görevi yürütmek için bir yoldur değiştirir, ancak düzgün kaldırdı, tüm başarıya götürecek tek şey.

daha, defansif ofansif veya her ikisi alternatif olup olmadığını: Bunun bir örneği savaş oyunları, her oyuncu kendi oyun seçtiği bu kategoride, en bol olduğunu. Size iyi bir strateji koymak ve hassasiyetle yürütmek varsa oyunun tüm bu formlar meydan üstesinden gelmek için alabilir. Tüm her görevi yürütmek için pratik farklı hile ve teknikleri içine koyar oyuna yürüten kişiye göre değişir. Onlar vb iyi silah varsa savaşçılar, daha fazla veya daha az güçlü ise bu oyunlarda önemli değil Bunlar yardımcı ama ne zafer belirleyecek oyun taktikleri olduğunu olacak şeylerdir.

Ama bu kategoride size savaş oyunları bulacaksınız, orada her kişinin oynama yolunda daha birçok değişir olacak ve onlar kazanmak değil sadece. Calmest her düzeyde zorluk önlemek için en iyi yolu bulmak için kafanızı kullanın oyunları ile keyfine varacaksınız. Size iyi bir strateji yapmak gerekir oyunlar mümkün ve engelleri kaçınarak kısa sürede günlük meslekleri yürütmek için, bir oyunda bir rakibi yenmek için, bir iş ilerlemek için, vb var Kısacası, oyun ile stratejik becerilerini test ve bu oyunları aşmak için ayrıcalıklı bir zihne sahip olduğunu kanıtlamak mini oyunlar geniş bir yelpazede.

Zaten ileride gelip size ve o mevcuttur bizim strateji oyunları zevk almak için beklemeyin. Biz sürekli size stratejik oyunların en iyi getirmek ve en kısa sürede sitemizde onları zevk güncellenir.

Güvenli bir zafer planlamak için teknik özelliklerinizi kullanarak hedef alın

Go to TOP