Oyunlar, ücretsiz oyunlar ve çevrimiçi oyunlar


Ücretsiz Frozen oyunları

Elsa ile manikür derecesi Puzzle Frozen Elsa ve Anna: Şangay Modası Elsa ve Jack: Buz Çift Elsa ve Anna: Güz Partisi Elsa ile Kışlık Kazak Tasarla Elsa ve Yasemin: Filmin provası Aurora, Elsa ve Yasemin: Hollywood' da Gece Uğur Böceği ve Kara Kedi: Evleniyorlar Dondurulmuş Maceraları Hamile Elsa: İkizlerin Doğuşu Dondurulmuş Elsa doğum
Lol sürpriz oyunlarıMucizevi uğur böceği oyunlarıKızlar oyunlarıDisney OyunlarıElbise oyunlarıPrensesler oyunları

Ücretsiz Frozen oyunları içeren geniş koleksiyon

Elsa: Bebeğinin doğumu Prenses E-Kız Modası Dondurulmuş: Elsa ve Anna bebekler Dondurulmuş çift sorun Prenses Elsa: Dollhouse süsleyin Disney prensesleri hamile giydirme oyunu Küçük denizkızı Elsa ve Anna'yı giydir Harley Quinn: Yumuşak Estetik Uğur Böceği ve Arkadaşları: Yaza Hazırlanıyorlar Dondurulmuş: Boyama Kitabı Prenses Anna'nın Doğuşu Uğur Böceği ve Elsa: Spa Gününün Keyfini Çıkarın Sailor Moon Cosplay Gösterisi Donmuş prensesler aşık evlenir Dondurulmuş II: Modaya uygun kıyafet Güzellik salonu Elsa Prenses Elsa: Bale Dansçısı Frozen' dan Elsa hamile ve sevgili Jack' i Yasemin ve Elsa: Okul Modası Peppa Domuz: Tatto Stüdyosu Hamile Elsa: Sağlık Kontrolü Elsa Dondurulmuş boyama Prenses Anne ve kol çalışma Uğur böceği ve onun büyük ikilemi: Cat Noir ve prensesler ile Prenses Yüz Boyama Trendi Elsa ve Jack: Bebeklerinin doğumu Uğur Böceği ve Elsa: Çanta Tasarımcıları Elsa, Anna ve Olaf Elsa, Anna ve Olaf: Toplam Eğlence Kostüm oyunu: Ladybug and Elsa Prensesler ve Disney Kötüler: FaceSwap Rapunzel ve arkadaşları: Su parkının tadını çıkarın Disney Prensesleri: Mükemmel Kıyafetler Noel'de gizli arkadaşı oynuyor Disney prensesler Elsa okul için elbiseler Uğur Böceği ve Elsa Roleplay Harley Quinn bir prenses olmak istiyor Donmuş olaf donma düşüşü Tarak Kraliçesi Elsa Rapunzel ve Elsa Hamile Harley Quinn: Saç ve Makyaj Stüdyosu Uğur böceği ve Elsa: Mutlu Kolej Kızları Anna Hamile: Doğal Doğum Prensesler: Sokak dansı için elbise Buz Prensesi Bebek Evi Disney Prensesleri: Parıltılı Kraliçe Hamile Elsa: Güzel Kıyafetler Elsa: Renkli Saç Modeli

Hamile oyunlarıLol sürpriz oyunlarıCartoon network OyunlarıMucizevi uğur böceği oyunlarıKızlar oyunlarıElbise oyunlarıDisney OyunlarıFrozen oyunları

Frozen oyunları çevrimiçi

Arendelle'de Anna, Elsa ve diğerlerine katılın 🔥

Frozen, görüntülenecek yaklaşık 312 ilgili oyun ile web sitemizde popüler bir aramayı ifade eder
Bunların hepsi, diğerlerinin yanı sıra, olaf, elsa, frozen, anna oyunlarıyla ilgili oyunlardır.

Frozen Games'te Anna ve Elsa ile eğlenin


Frozen klasiğinin bize getirdiği iki Disney prensesiyle tanışmak için Arendelle Krallığı'na gitmemiz gerekiyor. Onlar Elsa ve Anna, çok yakın olan iki kız kardeş, ta ki bir gün Elsa, şans eseri güçleriyle küçük kız kardeşine zarar vererek bilincini kaybetmesine neden olana kadar. Elsa odasında kilitli kaldığı için neredeyse birbirlerini görmeden büyüyorlar, ancak ebeveynlerinin ölümü ve onun reşit olmasıyla her şey değişiyor. Elsa, Arendelle kraliçesi olarak taç giyme töreniyle yüzleşmek zorundadır ve bazı olaylar onun güçlerinin varlığını gün ışığına çıkaracaktır. Böylece yazın ortasında bir kış dönemi başlar ve Anna'nın kız kardeşini bulma macerası başlar. Bu harika klasiği ikinci bölüm takip ediyor ve Elsa ve Anna'yı boyamak, giydirmek veya makyaj yapmak gibi kahramanlarının tüm oyunlarını sitemizde bulacaksınız.
Elsa, Anna, Olaf ve diğer Frozen karakterlerinin maceraları beyazperdeye taşındı ve artık onları ancak en komik Frozen mini oyunlarının tadını çıkararak keşfedebileceğiniz bu çevrimiçi hikayelerde bulabiliriz.

En İyi Frozen Oyunları sitemizde


Elsa ve Anna miniklerin kalbini fethetti ve son zamanların en büyük başarıya imza atan Disney filmlerinden biri oldu. Frozen'ın halihazırda iki bölümü var ve bunların her biri, filmde rol alan karakterler hakkında daha fazla bilgi edinmemize yardımcı oluyor. Web sitemizde ayrıca Frozen hikayesini kendi tarzınızda devam ettirebileceğiniz 300'den fazla oyunun yer aldığı bir koleksiyon da bulabileceksiniz.
Şüphesiz en çok keyif alacağınız oyunlardan biri Frozen'dan Elsa'yı giydirmek ve makyaj yapmaktır, ancak kahramanın Anna olacağı birçok oyun da var, her biri için her ikisini de hazırlamak zorunda kalacağımız oyunları da unutmadan Saraydaki olaylarından biri. Olaf, Frozen oyunlarında da sıkça karşımıza çıkacak ve bu eğlenceli kardan adam, zarafeti ve kendine olan güveniyle halkı büyüledi.
Sadece giydirme oyunları değil, aynı zamanda Frozen karakterlerine görevlerinde eşlik etmemiz gereken macera ve aksiyon oyunlarını da bulacaksınız. Bunların hepsi artık sitemizde mevcut ve sitemizde gerçekleştirebileceğiniz tüm maceraları keşfetmek için Frozen oyunları kategorisine girmenizi öneririz.

Frozen Games ile hangi maceraları yaşamak istediğinizi seçin


Size söylediğimiz gibi Frozen oyunlarında bulacağınız temalar çok çeşitlidir ve başlamak için en çok beğendiğiniz temayı seçebileceksiniz. Elsa'nın filminde bir prens olmasa da gerçek şu ki, ikisinin de soğuğa ve kara olan sevgisi nedeniyle çevrimiçi dünyada Jack Frost ile eşleştiriliyor. Anna ise Kristoff'la aşk hikayesine devam ediyor ve biz de bu Frozen oyunlarında büyük düğüne tanık olacağız.
Frozen oyunlarının en heyecanlı maceralarını sitemizde tamamen ücretsiz yaşamaya başlamak için daha fazla beklemeyin. En iyi şey, çevrimiçi Frozen oyunlarıyla eğlenceyi her yere götürmenize olanak tanıyacak şekilde hem PC'de hem de mobil cihazlarda keyfini çıkarabilecek olmanızdır.